Wachowicz na okładce "Miliardera" sprzed 30 lat. Tak wyglądała, gdy zdobyła koronę miss. "Uroda ta sama"

Ewa Wachowicz to obecnie głównie specjalistka w kwestiach gotowania, ale kiedyś sięgnęła po koronę miss. Celebrytka przypomniała okładkę tygodnika "Miliarder" sprzed trzech dekad i zachwyciła obserwatorów na Instagramie.

Ewa Wachowicz od lat zaliczana jest do grona najbardziej lubianych celebrytek. Serca publiczności zdobyła jako specjalistka od gotowania w popularnych programach kulinarnych, jak "Ewa gotuje". Jest też autorką kilku książek o takiej tematyce. Nie wszyscy jednak pamiętają, że w 1992 roku zdobyła koronę konkursu Miss Polonia. Celebrytka przypomniała okładkę sprzed trzech dekad. Fani zasypali ją komplementami. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Ewa Wachowicz na zdjęciu sprzed lat. Fani: Ciągle taka sama

Na Instagramie Ewy Wachowicz możemy znaleźć historyczną już okładkę tygodnika "Miliarder". Tak właśnie wyglądała prezenterka, gdy zdobyła koronę miss.

 

Więcej zdjęć Ewy Wachowicz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zdjęcie sprzed lat bardzo spodobało się obserwatorom celebrytki. Dali temu wyraz w komentarzach. 

Najpiękniejsza Miss Polonia.
Ciągle taka sama.
Minęło 30 lat, ale uroda zawsze ta sama.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem Ewy Wachowicz na Instagramie. Warto przypomnieć, że w 1993 roku nowo wybrana miss została rzecznikiem prasowym ówczesnego premiera Waldemara Pawlaka. Później celebrytka rozwijała swoje zdolności, także w obszarze produkcji telewizyjnej. Została także jurorką w popularnym programie Polsatu "Top Chef". Pasją byłej miss jest także wspinaczka górska. 

Ewa WachowiczEwa Wachowicz Fot. KAPiF

W 1996 roku poślubiła dziennikarza Przemysława Osuchowskiego. Para doczekała się córki Aleksandry, ale związek nie przetrwał próby czasu. Rozwód nastąpił w 2007 roku. Później życiowym partnerem celebrytki został Sławomir Kowalewski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.