Joannę Opozdę i Remigiusza Mroza łączy coś więcej? Czułe gesty na Bestsellerach Empiku. Pisarz zabrał głos

Joanna Opozda pojawiła się na Bestsellerach Empiku sama, jednak na wydarzeniu zbliżyła się do Remigiusza Mroza. Wiadomo, że pisarz i aktorka znają się dobrze. Czy to możliwe, że łączy ich coś więcej?

Jedną z gwiazd tegorocznej gali Bestsellery Empiku była Joanna Opozda. 7 lutego aktorka postawiła na asymetryczną maxi w żółtym kolorze, obok której nie dało się przejść obojętnie. Jeden z rękawów sięgał aż do ziemi. Nie zabrakło fantazyjnych wycięć przy dekolcie oraz na długości spódnicy. Kreacja wyeksponowała zgrabne nogi celebrytki. Joanna Opozda zestawiła sukienkę ze srebrnymi sandałkami na szpilce. W ręku trzymała małą, błyszczącą torebkę i dobrała kilka pierścionków. Włosy z kolei zostawiła rozpuszczone i postawiła na delikatny makijaż. Choć gwiazda na ściance pozowała sama, na widowni siedziała obok pisarza Remigiusza Mroza. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Zobacz wideo Joanna Opozda wyjaśnia zamieszanie dotyczące kawiarni: Nie zostałam wpuszczona

Joanna Opozda i Remigiusz Mróz przyłapani na czułych gestach podczas Bestsellerów Empiku

Odkąd aktorka rozstała się z ojcem syna, Antkiem Królikowskim nie związała się z nikim. Sądzono, że spotyka się z raperem Malikiem Montaną, jednak były to jedynie plotki. Teraz media spekulują, że Opozda może spotykać się z Remigiuszem Mrozem. Wiadomo, że ci dwoje bardzo dobrze się znają. Pisarz umieścił nawet postać aktorki w swojej książce "Nie ufaj mu". Ta podziękowała mu za to.

Remigiusz Mróz dziękuje za niespodziankę! To bardzo miłe znaleźć się w książce tak utalentowanego pisarza. "Nie ufaj mu" to świetny, emocjonalny thriller, który od samego początku trzyma czytelnika w ogromnym napięciu. Jeśli tak jak ja lubicie czytać i szukacie dobrego tytułu, polecam sięgnąć po tę książkę. "Nie ufaj mu" to kontynuacja bestsellerowej powieści Remigiusza Mroza pt. "Wybaczam Ci" - napisała pod postem.
 

Jak donosi Pomponik, podczas gali Bestsellery Empiku przyjaciele siedzieli obok siebie i ochoczo konwersowali. Z twarzy gwiazdy nie schodził uśmiech. Gdy Remigiusza Mroza wyczytano i zaproszono po odbiór nagrody w kategorii "kryminał i thriller", aktorka złapała go za ramię i ledwie była w stanie usiedzieć na miejscu z emocji.

Zapytaliśmy o to aktorkę, jednak do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Sprawę w mediach społecznościowych skomentował jednak pisarz. Zrobił to w żartobliwy sposób.

Czas ujawnić prawdę na temat pogłosek łączących Joannę Opozdę i mnie - napisał na InstaStories Mróz, wyraźnie żartując z plotek.

Remigiusz Mróz, Joanna OpozdaRemigiusz Mróz, Joanna Opozda Fot. @remigiuszmroz

Remigiusz Mróz, Joanna OpozdaRemigiusz Mróz, Joanna Opozda Fot. @remigiuszmroz

Pisarz wykorzystał popularny trend ostatnich dni, aby zaprzeczyć doniesieniom o głębszej relacji między przyjaciółmi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA