Dorota Wellman nie pojawiła się na konferencji "Dzień dobry TVN". Fani zaniepokojeni. Już wiadomo, co się stało

Nieobecność Doroty Wellman w studiu "Dzień Dobry TVN" podczas dnia otwartego śniadaniówki zaniepokoiła fanów. Mają się czego obawiać?

Jakiś czas temu w kuluarach plotkowano, że Dorota Wellman zniknie z "Dzień dobry TVN". Fani, delikatnie mówiąc, nie byli zadowoleni, bo duet, który dziennikarka tworzy z Marcinem Prokopem, jest bardzo lubiany. Stacja TVN w końcu zabrała głos i zaprzeczyła plotkom. Teraz widzowie formatu znów martwią się o ulubioną prowadzącą.

Zobacz wideo Dorota Wellman bała się, że zemdleje na wizji. Przyjechała karetka

Dorota Wellman nieobecna w "Dzień dobry TVN". Co się stało?

8 lutego odbyła się konferencja programu "Dzień dobry TVN". W studiu zawitali gospodarze formatu, którzy odpowiadali na pytania dziennikarzy. Szybko dostrzeżono nieobecność Doroty Wellman. Na absencję dziennikarki zwrócili uwagę również internauci, którzy wypytywali, co się z nią dzieje pod jednym z instagramowych postów "Dzień dobry TVN". Wszystko dlatego, że na grupowym zdjęciu opublikowanym przez stację zabrakło właśnie Wellman. 

A gdzie jest najjaśniejsze słoneczko tego programu!? Oczywiście mam na myśli panią Dorotę.
No fajnie, że wiosennie, ale gdzie jest Dorotka?
Wszystko pięknie, ładnie. Tylko gdzie jest Dorotka, ja się pytam? - pisali.

Podobnych komentarzy pod postem było dużo więcej. Stacja jednak nie odpowiedziała na żaden z nich.

 

Mimo że stacja nie zabrała głosu, to wiadomo, dlaczego Dorota Wellman nie pojawiła się w studiu i nie zapozowała do grupowego zdjęcia. Jak donosi portal teleshow.wp.pl, pochłonęły ją inne obowiązki.

Nie mogła się stawić na konferencji z powodów zawodowych. Aktualnie nagrywa program w Krakowie - czytamy.

Przypomnijmy, że Dorota Wellman cieszy się z nowej fuchy, bo wiosną ma poprowadzić nowy program "Kto to wie?" (więcej na ten temat TUTAJ). Oprócz tego dostała cykl - "Rozmowy Dzień Dobry TVN". W jego ramach przeprowadza wywiady z gośćmi ze świata kultury i nauki. I tak mogliśmy już posłuchać jej rozmowy z Lechem Wałęsą czy Szymonem Marciniakiem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA