Rami Malek złożył ciekawą propozycję księżnej Kate. "Była zaskoczona"

Rami Malek złożył nietypową propozycję księżnej Kate i księciu Williamowi. Aktor, który w "Bohemian Rhapsody" wcielił się w postać Freddiego Mercury'ego, chciał ulżyć książęcej parze. To spotkanie było tak pamiętne, że po latach wyznał, co zaszło.

Rami Malek jest laureatem Oskara za film "Bohemian Rhapsody", gdzie wcielił się w wokalistę zespołu Queen. Aktor miał już kilkukrotnie możliwość spotkania księcia Williama i księżnej Kate podczas oficjalnych uroczystości. W programie Jimmy'ego Kimmela wspomniał o zabawnej propozycji, którą złożył parze, niedługo po narodzinach ich najmłodszego syna, księcia Louisa.

Zobacz wideo Izabela Janachowska ma dużo starszego partnera. "Zaczyna się nam to wybaczać"

Książę George przyłapany przez fotoreporterów w drodze na pogrzeb królowej. Wystawił językKsiążę George wdał się w sprzeczkę z kolegami. W sekundkę przywrócił ich do pionu

Rami Malek złożył ciekawą propozycję księżnej Kate. Chciał zostać nianią księcia Louisa

Rami Malek o spotkaniu z księciem Williamem i księżną Kate wspomniał w programie "Jimmy Kimmel Live". Aktor miał okazję poznać książęcą parę w 2019 roku podczas ceremonii rozdania nagród BAFTA. To właśnie wtedy odebrał statuetkę dla najlepszego aktora za pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bohemian Rhapsody". Podczas spotkania nie czuł tremy i swobodne rozmawiał z royalsami. Zadał nawet kilka osobistych pytań.

To było fascynujące spotkanie. Oni tak bardzo się starali, żeby z każdym zmienić nawet kilka zdań. (...) Zrobili dobrą robotę. W pewnym momencie zapytałem księżną Kate, jak daje sobie z tym wszystkim radę, przecież przed chwilą urodziła dziecko. Powiedziałem, że to musi być wyczerpujące. Tylko delikatnie westchnęła i od razu zapytała się o moje samopoczucie. Natychmiast odbiłem piłeczkę, a ona w najbardziej dystyngowany i elegancki sposób jedynie porozumiewawczo się uśmiechnęła, dając do zrozumienia, że nie jest to łatwe zadanie. No wyobraź sobie, musiała się wystroić, rozmawiać z tymi wszystkimi aktorami.... - powiedział Malek.

Jimmy Kimmel podkreślił, że ludzie są ciekawi, o czym rozmawia się z royalsami i dalej drążył temat. Prowadzący podkreślił, że członkowie rodziny królewskiej muszą być powściągliwi i uważają na każde słowo, a to z pewnością czyni konwersację z nimi wyjątkowo trudną. 

Kiedy zadałem pytanie o to, jak się czuje, ona tylko dodała, że owszem "posiadanie dziecka to duże wyzwanie". Zrobiła to w najbardziej elegancki sposób, jak przystało na członkinię rodziny królewskiej. Najśmieszniejsze nastąpiło potem. Ja po prostu im zaproponowałem, że jak będą chcieli wziąć sobie wolne i odpocząć, to mogą na mnie liczyć. Księżna Kate zapytała, co mam na myśli i dodałem, że mogę być nianią, a oni po prostu będą mogli swobodnie wyjść i się pobawić. Była zaskoczona - dodał rozbawiony Malek.

Jimmy Kimmel szybko to skomentował, nawiązując do filmu o Bondzie, w którym Malek wcielił się w postać czarnego charakteru i dopytał, czy aktor złożył im tę propozycję przed, czy po seansie. Prowadzący dodał, że jeśli książę William i księżna Kate zobaczą, co wyczynia na ekranie, z pewnością nie będą chcieli, aby został z ich dziećmi. Malek podsumował, że książęca para nie była zainteresowana jego ofertą. Aktor w rozmowie z "Entertainment Tonight" opowiedział, jaki ma stosunek do royalsów.

Staram się traktować ich jak każdą inną osobę. Jestem pewien, że taka dawka normalności jest dla nich odświeżająca - powiedział. 

Książę William, księżna Kate, Rami MalekKsiążę William, księżna Kate, Rami Malek fot eastnews.pl

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony

Sebastian FabijańskiFabijański mówi o końcu kariery w show-biznesie. "Właśnie się skończyłem"

Zobacz też: Afera w BBC. Widzowie są oburzeni. Po ogłoszeniu nominacji do Oscarów wpłynęło ponad 600 skarg

Więcej o: