Fani nagrywali Cristiano Ronaldo. Jego reakcja była bezcenna. Filmik stał się viralem

Cristiano Ronaldo zaczął nagrywać fanów po tym, jak ci filmowali jego wejście do restauracji. Zachowanie Portugalczyka stało się viralem w sieci.

Transfer Cristiano Ronaldo do saudyjskiego klubu Al-Nassr od początku budził kontrowersje i szereg pytań. Przede wszystkim duża część kibiców uznała, że Portugalczyk przekreślił futbolowe ambicje na rzecz ogromnych pieniędzy. Nie chodzi jednak tylko o kwestie czysto sportowe. Piłkarz i Georgina Rodriguez żyją razem bez ślubu, co w Arabii Saudyjskiej jest zakazane. Ten problem jednak został rozwiązany - władze obiecały po prostu przymknąć oko na taki stan rzeczy. Teraz jednak konsternację wzbudziło zachowanie piłkarza w jednej z lokalnych restauracji.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy

Cristiano Ronaldo nagrywał telefonem rozemocjonowanych fanów

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać Portugalczyka wchodzącego do restauracji w otoczeniu ochroniarzy. Obecność Ronaldo wywołała ogromną ekscytację wśród pozostałych klientów, którzy wyciągnęli telefony i zaczęli go nagrywać. Ten w odpowiedzi zrobił dokładnie to samo i zaczął filmować patrzących na niego ze zdziwieniem fanów.

 

28 stycznia Georgina świętowała 29. urodziny. Jak zwykle z rozmachem. Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Dubaju piłkarz złożył partnerce życzenia, wyświetlając je na Burdż Chalifie, najwyższym budynku na świecie. Tym razem spędzili je w nowym domu. Solenizantka pochwaliła się urywkami z imprezy na Instagramie.

Przez 29 lat otoczona ludźmi, których kocham całym sercem. Jestem niezmiernie wdzięczna Bogu za wszystko. Dziękuję wszystkim za poświęcenie swojego czasu na pogratulowanie mi i wysłanie tyle miłości - napisała pod zdjęciami.
 

Musimy przyznać, że wątpliwy moralnie wydaje się fakt, że Ronaldo i jego partnerka wspierają sportowy rozwój kraju, który nie dba o prawa kobiet i prześladuje mniejszości seksualne.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.