Agnieszka Kotońska ma kryształowy żyrandol. Takiego przepychu dawno nie widzieliśmy

Salon Agnieszki Kotońskiej od lat możemy oglądać na ekranie. Na przestrzeni lat wnętrze przeszło sporą metamorfozę. Jak wygląda teraz?

Agnieszka Kotońska jest jedną z najbarwniejszych bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Na przestrzeni lat gwiazda TTV przeszła sporą przemianą. Nadal jednak jest fanką różu i stylu glamour, o czym najlepiej świadczy wystrój jej salonu.

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska lubi przepych. W jej salonie dominuje róż i błyszczące dodatki

Salon Agnieszki i Artura Kotońskich od lat możemy oglądać w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Na ekranie widzimy jednak tylko niewielki wycinek pomieszczenia - wygodny szary narożnik z mnóstwem poduszek oraz stojącą w tle białą szafę. Znacznie więcej szczegółów możemy zaobserwować na Instagramie, gdzie gwiazda TTV chętnie chwali się swoim domem.

Przy okazji relacji z rozbierania choinki celebrytka pokazała salon. Wnętrze urządzone jest w stylu glamour. Białe meble wyróżniają się na tle szarych ścian i wzorzystej podłogi. Agnieszka Kotońska nie zapomniała też o akcentach w ulubionym kolorze. Różowe zasłony i fotel-uszak przełamują dominującą szarość.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/ agnieszkakotonska

Uwagę zwracają także ogromne okno i szeroki parapet, na którym celebrytka ustawiła mnóstwo bibelotów. Gwiazda TTV zadbała o to, by w jej salonie nie zabrakło blasku. W pomieszczeniu roi się od błyszczących dekoracji. Wzrok przyciąga zwłaszcza kryształowy żyrandol, który świetnie komponuje się z resztą dodatków.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Instagram/ agnieszkakotonska

Jak wam się podoba salon Agnieszki Kotońskiej? Więcej zdjęć wnętrza znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.