Ciało 23-letniej DJ-ki znaleziono w walizce na śmietniku. Wygląda na to, że dobrze znała sprawcę

Makabryczna zbrodnia, której dokonano w stolicy Kolumbii, wreszcie może mieć swój koniec. Złapano mężczyznę, któremu postawione są zarzuty morderstwa 23-letniej Valentiny Trespalacios. Podejrzany próbował uciec z kraju. Służby aresztowały go na lotnisku w Panamie.

Valentina Trespalacios była wschodzącą gwiazdą południowoamerykańskiego clubbingu. Znaleziono ją martwą w jednym z kontenerów na śmieci. Od kilku dni poszukiwano sprawcy. Policja właśnie go aresztowała. To bliska osoba z otoczenia dziewczyny. Zrozpaczeni fani żądają sprawiedliwości.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zareagowała na źle traktowane, przez uczestników programu, zwierzę - "Pani była oburzona"

Przerażające odkrycie na wysypisku śmieci. W walizce znaleziono ciało 23-letniej DJ-ki

Kolumbijscy pracownicy firmy zajmującej się utylizacją odpadów dokonali makabrycznego odkrycia. W walizce zostawionej na wysypisku znaleźli zwłoki 23-letniej DJ-ki Valentiny Trespalacios. Zgodnie z oględzinami kobieta zginęła wskutek powieszenia, a głównym podejrzanym jest jej chłopak, Amerykanin John Poulos. Mężczyzna udał się do Panamy, gdzie został schwytany przez policję. Teraz nagranie z jego zatrzymania krąży w sieci.

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Valentina Trescpalacios była świetnie zapowiadającą się DJ-ką. 23-latka była zapraszana do największych, światowych klubów. W środowisku muzycznym zdążyła wyrobić sobie renomę, a znawcy wróżyli jej świetlaną przyszłość.

Była krajowym i międzynarodowym DJ-em z wielką przyszłością. Zatrudniano ją w najlepszych klubach w Bogocie i kraju, a także miała możliwość wyjazdu do innych państw w Ameryce Południowej - zaznaczył wujek Valentiny.

Rodzina Trescpalacios jest wstrząśnięta zbrodnią dokonanej na ich krewnej. Mają nadzieję, że morderca zostanie sprawiedliwie ukarany za swój haniebny czyn.

W mojej głowie przechowuję nasze najlepsze chwile. Niech sprawiedliwości stanie się zadość - mówił w rozmowie z lokalnymi mediami przyjaciel DJ-ki.
 

Zobacz też: Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed lat. Okrutnie oceniła samą siebie. "Ważyłam 84 kg"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.