Wiadomo, dlaczego matka Gerarda Pique nie znosi Shakiry. Lista jest długa

Shakira nie ukrywa, że nie ma najlepszych relacji z byłą już teściową. Okazuje się, że matka Gerarda Pique nigdy nie darzyła jej wielką sympatią. Lista powodów jest dość długa.

Shakira i Geragd Pique przez lata tworzyli wydawałoby się nienaganny związek. Doczekali się dwójki synów: Milana i Sashy. Do rozstania pary doszło w czerwcu 2022 roku. Okazało się bowiem, że piłkarz nie dochował wierności wokalistce. Początkowo Shakira nie wypowiadała się publicznie na temat rozstania. Do czasu. W styczniu wydała utwór skierowany prosto do piłkarza, jego nowej dziewczyny i teściowej. Media już jakiś czas temu rozpisywały się o napiętej relacji, jaka łączy piosenkarkę z Montserrat Bernabeu. Czara goryczy przelała się, gdy do sieci wyciekło nagranie, w którym teściowa atakuje Shakirę, a Gerard Pique biernie się temu przygląda.

Zobacz wideo Plotek Shakira śpiewa z fanami diss na Pique. Przyszli pod jej dom

Shakira i matka Gerarda PiqueWściekła matka Pique łapie Shakirę za twarz. Po sieci krąży szokujące nagranie

Wiadomo, dlaczego matka Gerarda Pique nie lubiła Shakiry

Upublicznienie nagrania, na którym widać, jak Montserrat Bernabeu złapała wokalistkę za twarz i uciszyła ją palcem, nie mogło obejść się bez echa medialnego. W sieci posypały się liczne nieprzychylne komentarze. Co więcej, tabloid "Look" postanowił nieco bardziej przyjrzeć się wzajemnej relacji Shakiry z teściową. Magazyn opublikował tekst poświęcony genezie niechęci Montserrat Bernabeu do byłej wybranki syna. Okazuje się, że powodów było sporo. Matka Gerarda Pique pochodzi z bogatej rodziny w Katalonii. Przeszkadzało jej m.in. to, że Shakira była parę lat starsza od jej syna i nie pochodziła z rozpoznawalnej rodziny. To jeszcze nie wszystko. 

Od początku postrzegała ją jako intruza. Wszystko jej w Shakirze przeszkadzało. To, że była starsza o dziesięć lat od jej syna, że była piosenkarką, bez względu na to, jakie odnosiła sukcesy, że nie była Katalonką, ani że nie pochodziła z rozpoznawalnej rodziny. To bardzo zamknięty krąg - zdradza redakcja "Look".

Jeśli ustalenia tabloidu "Look" okażą się prawdziwe, nie pozostaje nic innego jak współczuć piosenkarce, która przez wiele lat pozostawała w stanie konfliktu z Montserrat Bernabeu. Shakira wciąż mieszka w pobliżu teściowej. Co więcej, według doniesień portalu Music New Facts ustawiła nawet na tarasie manekina w stroju przypominającym wiedźmę, który zerka w stronę domu matki piłkarza. Jednak mimo wszelkich niechęci ze strony obu pań żaden powód nie jest dobry, by dopuścić się aktu agresji.  

Więcej o: