Wściekła matka Gerarda Pique łapie Shakirę za twarz. Szokujące nagranie wyciekło do sieci

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique wciąż budzi wiele emocji. Dużo mówi się także o napiętych relacjach piosenkarki z matką piłkarza. Nagranie, które pojawiło się w sieci, wiele zdradza na ten temat.

Shakira i Gerard Pique rozstali się w czerwcu 2022 roku. Okazało się, że sportowiec nie był wierny wokalistce, a ona rozliczyła się z nim w nowej piosence. Wspomniała w niej także o niedoszłej teściowej, pisząc: "Zostawiłeś mnie z twoją mamą jako sąsiadką". Media rozpisywały się o napiętej relacji Shakiry i Montserrat Bernabeu. Co więcej, piosenkarka, która wciąż mieszka w jej pobliżu, postawiła na tarasie manekina w stroju wiedźmy, który patrzy w kierunku domu piłkarza. Potwierdzeniem tego, że matka Pique nie lubiła Shakiry, jest z pewnością nagranie, które trafiło do sieci. Montserrat Bernabeu złapała wokalistkę za twarz i uciszyła ją palcem.

ShakiraShakira robi wszystko, aby odciąć się od rodziców Pique. Znalazła kosztowny sposób

Zobacz wideo Dlaczego Shakira i Gerard Piqué się rozstali?

Szokujące zachowanie matki Gerarda Pique wobec Shakiry. Nagranie obiegło sieć

Do sieci trafiło stare nagranie, na którym zachowanie matki piłkarza jest naprawdę zaskakujące. W pewnym momencie złapała Shakirę za twarz i zaczęła ją uciszać, a wyraz jej twarzy pokazuje, że naprawdę była wściekła. Nagranie prawdopodobnie zostało wykonane w dniu, w którym Pique odbierał nagrodę, a kreacja Shakiry miała nie przypaść do gustu Montserrat Bernabeu. W dalszej części nagrania widzimy, że tego dnia piosenkarka miała na sobie dość kusą, połyskującą sukienkę.

Internauci są oburzeni zachowaniem matki Pique. Piłkarz też znajduje się na wideo i nie zareagował na skandaliczne zachowanie Bernabeu.

Jak to możliwe, że znosiła tyle upokorzeń?
Nie wiem, co jest gorsze, wredna teściowa, czy mąż, który pozwala poniżać żonę w swojej obecności - grzmią.

Shakira i Antonio del Rua, Gerard PiqueShakira zapomniała początki z Pique? Zakończyła dla niego wieloletni związek

Shakira miała spotkać się po rozstaniu z matką Pique i zarzucić jej, że stanęła w obronie jego nowej, 23-letniej partnerki, z którą zdradzał gwiazdę. Ponoć ta została przyjęta do rodziny z otwartymi ramionami.

Więcej o: