"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny na rozczulającym zdjęciu z synem. "Fryzura po tacie"

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny doskonale czuje się w roli ojca. Rolnik opublikował w ostatnim czasie zdjęcie ze swoim synem Adamem. Uwagę zwraca czupryna malucha.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony". Para wzięła udział w siódmej edycji show, a ich uczucie rozwijało się na oczach widzów. Po zakończeniu zdjęć Paszkin przeprowadziła się do ukochanego rolnika, a niedługo potem Paweł oświadczył się Marcie. W 2021 roku zdradzili, że ich rodzina się powiększy i niedawno przywitali na świecie syna Adama. Maluch coraz częściej gości w relacjach rodziców, a w ostatnim czasie Paweł Bodzianny pokazał ich wspólne zdjęcie. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Paweł Bodzianny na rozczulającym zdjęciu z synem

Paweł Bodzianny zaskoczył obserwatorów zdjęciem z synem i pokazał jego nową fryzurę, żartobliwie dodając:

Fryzura po tacie - czytamy.

Paweł Bodzianny z synemPaweł Bodzianny z synem fot Instagram

Ciężko oprzeć się wrażeniu, że chłopiec jest łudząco podobny do ojca. W ostatnim czasie pojawił się również na ostatnim kadrze wzruszającego filmiku, który para opublikowała w sylwestra. Adam odziedziczył po tacie jasnoniebieskie oczy, szeroki uśmiech, a nawet fryzurę. Nie ulega wątpliwości, że rolnik doskonale odnajduje się w roli ojca - na święta zażyczył sobie, by jego rodzina po raz kolejny powiększyła się, tym razem o parę bliźniąt.

Choć Marta i Paweł mają za sobą wyjątkowo udany rok na polu prywatnym, który jak sami określili, był "najpiękniejszym w ich życiu", to nie mieli tego samego szczęścia w prowadzeniu gospodarstwa. Bodzianny w dość mocnych słowach wypowiedział się o ostatnich miesiącach w prowadzeniu hodowli.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Bardowscy świętują w pięknym zakątku Polski. Było miło, wtem Grzegorz się poirytował. "Jest nerw"

Więcej o:
Copyright © Agora SA