"Rolnik szuka żony". Bardowscy świętują w pięknym zakątku Polski. Było miło, wtem Grzegorz się poirytował. "Jest nerw"

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" wybrali się na urlop nad polskie morze. Okazja była wyjątkowa, bo 6 stycznia to ważny dzień dla rodziny. W drodze nie obyło się bez przygód. Grzegorz ciężko zniósł trasę.

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" mają za sobą rok pełen wyzwań. Mówiąc krótko, w ostatnim czasie w ich życiu dużo się działo. Para niedawno skończyła budowę domu i tuż przed świętami przeprowadzili się do nowego miejsca, które od dawna dopieszczali. Zmęczona natłokiem wydarzeń Ania Bardowska zrobiła sobie po świętach krótką przerwę od mediów społecznościowych. Żona rolnika jednak już powróciła do sieci i zrelacjonowała wypad na urlop. Okazja była wyjątkowa, bo 6 stycznia Ania obchodzi urodziny.

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Rodzina Bardowskich wybrała się nad polskie morze. Na plaży świętowali 32. urodziny Ani

Ania Bardowska z programu "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje wspólne chwile z rodziną, nie inaczej było w święto Trzech Króli. Rodzina Bardowskich po wyjątkowo pracowitym roku wybrała się na zasłużony odpoczynek. Małżeństwo zabrało dzieci nad polskie morze. Na InstaStories Ania powiedziała, że bardzo lubi pobyt nad Bałtykiem o tej porze roku, bo plaże są praktycznie puste.

Po raz drugi jesteśmy nad polskim morzem w styczniu i w sumie podobne wrażenia. Bardzo fajnie, bardzo mało ludzi. Co prawda te wszystkie atrakcje, te budki są pozamykane, ale nam to nie przeszkadza - wyznała.

'Rolnik szuka żony'. Ania Bardowska'Rolnik szuka żony'. Ania Bardowska fot. instagram.com/ania.bardowska

Ania przyznała, że Grzegorz z trudem zniósł podróż, bo w ręce Jasia i Liwii trafiły chrupki. Rozbawiona dodała, że rolnik ma już pomysł, jak poradzić sobie z porozsypywanym okruszkami.

A tu w trasie mój mąż się gotuje. Sam sobie kawusię popija, a ja dzieciom dałam chrupki i oczywiście jest nerw, że w aucie się pokruszy, no Grzesiu pokruszy się. Mówisz, że co kupisz do auta? - zapytała męża Ania.

Grzegorz stwierdził, że rozwiązaniem jest zakup świnki morskiej, która będzie mogła wyjadać pozostawione przez dzieci resztki.

Świnkę morską kupię i będzie tu żyła jak pączek w maśle, bo to nie tylko chrupki, ale tu wszystko jest - odparł z przekąsem Grzegorz.

Okazja na krótki urlopowy wyjazd była wyjątkowa. Ania Bardowska akurat w święto Trzech Króli obchodzi też swoje urodziny. Żona rolnika z programu "Rolnik szuka żony" właśnie skończyła 32 lata. Para świętowała na plaży i opublikowała w sieci wyjątkowy filmik z urodzin. 

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

W komentarzach pod opublikowanym przez Anię Bardowską filmem posypały się życzenia od obserwatorów. Nie da się ukryć, że Ania i Grzegorz są jedną z najbardziej lubianych par z programu "Rolnik szuka żony".

Wszystkiego najlepszego! Oby wasza miłość trwała i trwała. 
Wszystkiego najlepszego i cudownych chwil w nadmorskim klimacie.
Bardzo Was lubię! Spełnienia wszystkich marzeń - czytamy w komentarzach.

Co słychać u pozostałych uczestników programu "Rolnik szuka żony"? Marta Paszkin w święto Trzech Króli miała uroczą pobudkę. Żona Pawła Bodzianego pokazała poranek z synkiem Adasiem i wymyśliła mu nowe pieszczotliwy przydomek.Sprawdźcie tu >>>

Małgosia Borysewicz podsumowała 2022 rok wyjątkowym filmikiem ze zdjęciami z rodzinnego archiwum. Podzieliła się niepublikowanymi wcześniej fotografiami. Dzieci Małgosi i Pawła -  Blanka i Rysio, skradły całe show. Więcej przeczytasz tu >>>

 
 

Zobacz też: Andrzej Duda na pogrzebie Benedykta XVI. Media komentują jego gest. Tylko on się na to zdecydował

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.