Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski żegnają Emiliana Kamińskiego. Pojawili się na pogrzebie

4 stycznia 2022 roku odbył się pogrzeb Emiliana Kamińskiego. Pojawiła się Katarzyna Cichopek, która pracowała z aktorem na planie "M jak miłość". Towarzyszył jej Maciej Kurzajewski.

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku w wieku 70 lat. Aktor przed śmiercią ciężko chorował i miał problemy z płucami. Kamiński został pochowany na warszawskich Powązkach. Na pogrzebie zjawili się jego najbliżsi, żona Justyna Sieńczyłło oraz siostra Dorota Kamińska. Na ostatnie pożegnanie aktora przybyło również wiele osób ze świata filmu czy teatru. Nie zabrakło Katarzyny Cichopek, która przez wiele lat pracowała z Emilianem Kamińskim na planie serialu "M jak miłość".

Olivia Newton-John/ Dawid OzdobaKto zmarł w tym roku? Polscy i zagraniczni aktorzy, dziennikarze i muzycy

Zobacz wideo Tak wyglądał pogrzeb królowej Elżbiety II

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na pogrzebie Emiliana Kamińskiego

Katarzyna Cichopek po śmierci Emiliana Kamińskiego opublikowała poruszający post na Instagramie.

Kochany panie Emilianie. Takiego będę pana pamiętać. Uśmiechniętego, sypiącego kawałami jak z rękawa, szarmanckiego, z otwartym umysłem i sercem. Uwielbiałam każde nasze spotkanie na planie, gdzie wymienialiśmy się żartami, rozmawialiśmy o życiu, teatrze. Wiele panu zawdzięczam.

Dodała, że ostatni raz widzieli się w październiku.

Nie spodziewałam się, że nasze październikowe spotkanie na planie będzie naszym ostatnim. Cieszę się, że wtedy zaśpiewał pan dla nas. I będę pana pamiętać z gitarą w ręce. Serce mi dziś pękło. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Mistrzu, odpocznij teraz... - zakończyła wpis.

Katarzyna Cichopek na mszy pojawiła się z obecnym partnerem i współprowadzącym "Pytanie na śniadanie", Maciejem Kurzajewskim.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek na pogrzebie Emiliana KamińskiegoMaciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek na pogrzebie Emiliana Kamińskiego AKPA

Emilian Kamiński został pożegnany przez produkcję 'M jak Miłość'. Słowa chwytają za gardło!"M jak Miłość" pożegnało Emiliana Kamińskiego. Piękny gest

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego miał charakter państwowy. O godzinie 13 w Kościele św. Karola Boromeusza przy ul. Powązkowskiej 14, rozpoczęła się msza żałobna. Aktor spoczął w Alei Zasłużonych.

Więcej o: