Tak wygląda młodsza siostra Dody. Paulina zajęła się modelingiem

Młodsza siostra Dody, Paulina Zmudczyńska, przed laty stała się bohaterką głośnej afery z udziałem piosenkarki i jej ojca. Obecnie kobieta jest już matką i próbuje sił w modelingi. Jak sobie radzi?

Dziesięć lat temu polski show-biznes był rozpalony skandalem, który ujawniła Agnieszka Woźniak-Starak w swoim programie "Na językach". Dziennikarce udało się dotrzeć do nieślubnej córki Pawła Rabczewskiego, która usilnie próbowała skontaktować się z popularną siostrą. Piosenkarka całe wystąpienie nastoletniej Pauliny Zmudczyńskiej uznała za prowokację i zamach na jej rodzinę, a Agnieszkę, wówczas jeszcze Szulim, oskarżyła o żerowanie na taniej sensacji. Co słychać teraz u krewnej Rabczewskiej?

Zobacz wideo Doda zdradza powód wakacji z Pachutem. Miała odkryć jedną rzecz

Pamiętacie przyrodnią siostrę Dody? Paulina Zmudczyńska właśnie rozpoczęła karierę modelki

Dziś siostra Dody ma 25 lat. Okazuje się, że Zmudczyńska niedawno została mamą. Błyskawicznie powróciła do formy sprzed ciąży i postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. O współpracy z aspirującą modelką opowiedział projektant Daniel Jacob Dali.

Paulina jest bardzo pozytywna osobą. Jest zawsze uśmiechnięta i bardzo zaangażowana na planie. Doskonale czuje się w roli modelki i widać, że podchodzi do wszystkiego profesjonalnie - czytamy na portalu O2.

Na stronie kreatora mody znajdziemy fotografie z sesji, w której udział wzięła Zmudczyńska. Na zdjęciach widzimy szczupłą, długowłosą blondynkę. Internauci nie ukrywają, że są pod wrażeniem urody młodszej siostry Doroty Rabczewskiej.

Piękne dzieła i fantastyczna modelka.
Bardzo ładna i naturalna dziewczyna - czytamy w komentarzach pod artykułem.

Jak podoba wam się sesja z udziałem Pauliny Zmudczyńskiej? Dostrzegacie podobieństwo do starszej siostry?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.