Anna Lewandowska podsumowuje rok i chwali się sylwestrowym makijażem. Efekt jest (dosłownie) olśniewający

Anna Lewandowska ostatni instagramowy post w 2022 roku poświęciła na podsumowanie minionych 12 miesięcy. Gwiazda nie omieszkała też pochwalić się sylwestrową kreacją i makijażem.

Anna Lewandowska ma za sobą intensywny rok. Po wielu latach spędzonych w Monachium trenerka wraz z rodziną przeprowadziła się do Barcelony. Gwiazda odkryła też nową pasję. Zaczęła uczęszczać na lekcje bachaty. Niedawno sportsmenka pochwaliła się nagraniem, na którym pląsa w objęciach męża. W sylwestrowy wieczór na InstaStories ukochana piłkarza zaprezentowała natomiast wieczorowy makijaż, który może posłużyć za inspirację dla fanek celebrytki.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Selena Gomez, Blanka LipińskaMakijażowe wpadki. Gomez przesadziła z opalenizną. Zobaczcie ten makijaż Smaszcz

Anna Lewandowska podsumowuje rok i chwali się sylwestrowym makijażem. Efekt jest (dosłownie) olśniewający

W sylwestra Anna Lewandowska postanowiła podsumować miniony rok i podzielić się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie. Na profilu sportsmenki pojawił się obszerny wpis, w którym opisała swoje wrażenia na temat ostatnich 12 miesięcy. Gwiazda rozpoczęła od refleksji dotyczącej przeprowadzki.

2022 to dla mnie rok przede wszystkim zmiany i relacji. Muszę przyznać, że mieliśmy obawy przed przeprowadzką do Barcelony - czy to na pewno się uda? Jak zostaniemy tam przyjęci? Jak dzieci odnajdą się w nowym miejscu? Ten krok to przede wszystkim wyjście z naszej dotychczasowej strefy komfortu. Nowe jest zawsze nieznane. Warto jednak podejmować ryzyko, iść za swoimi marzeniami. Bez wyjścia ze strefy komfortu nie ma rozwoju - napisała trenerka.

Lewandowska zaapelowała również do fanów, aby pielęgnowali relacje z bliskimi.

Warto troszczyć się o bliskich, znaleźć choć kilka minut na telefon i rozmowę. Te małe gesty sprawiają, że nasze relacje są silne i nawet, gdy spotykamy się po kilku miesiącach przy wspólnym stole, to wciąż mamy mnóstwo tematów do rozmów - radziła.
 

Na Instagramie sportsmenki nie zabrakło też sylwestrowego akcentu. Ukochana Roberta Lewandowskiego opublikowała fotografię, na której pozuje w lśniącej srebrnej kreacji w stylu disco. Uwagę zwracał także makijaż gwiazdy. Trenerka nie żałowała rozświetlacza, dzięki czemu uzyskała spektakularny efekt glow.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/ annalewandowska

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Quebo, Natalia SzroederLewandowscy zaprosili Quebonafide i Szroeder do Barcelony. Tak się bawią

Jak wam się podoba Anna Lewandowska w sylwestrowym wydaniu?

Więcej o: