Anna i Robert Lewandowscy zaprosili Quebonafide i Natalię Szroeder do Barcelony. Tak się bawią

Anna i Robert Lewandowscy znów wykazali się gościnnością. Tym razem w ich progach pojawili się Quebonafide i Natalia Szroeder. Zjedli elegancką kolację wśród innych znajomych pary.

Anna i Robert Lewandowscy uwielbiają gościć przyjaciół w domu. Sporą część wakacji spędzili wraz z Pauliną Krupińską, a swego czasu regularnie odwiedzali się z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi. Teraz po powrocie z Polski do Barcelony zaprosili sporo gości, a wśród nich znalazły się gwiazdy muzyczne. Chodzi o rapera Quebonafide i piosenkarkę Natalię Szroeder.

Zobacz wideo Quebo śpi z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

Anna i Robert Lewandowscy na eleganckiej kolacji z Natalią Szroeder i Quebonafide

Przed wejściem w nowy rok Lewandowscy są bardzo aktywni. Dopiero co trenerka fitness pochwaliła się filmikiem z dyskoteki, na którym tańczyli zmysłową bachatę, pokazywała kadry z wycieczek u boku przyjaciół, a teraz zdradziła, że zaprosiła bliskich na elegancką kolację. Anna Lewandowska tego wieczoru była ubrana w czarną mini, którą zestawiła z dużymi kolczykami, a jej mąż zaprezentował się rozpiętej koszuli i sportowych butach. Na pierwszym planie dostrzegliśmy kobietę do złudzenia przypominającą Natalię Szroeder, ale obecność Quebonafide po drugiej stronie stołu nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Celebryci znaleźli chwilę na spotkanie.

Anna i Robert Lewandowscy zorganizowali kolacjęAnna i Robert Lewandowscy zorganizowali kolację Instagram @annalewandowska

Quebonafide wręczył Robertowi Lewandowskiemu wyjątkowy prezent

Robert Lewandowski wkłada ogrom pracy i serca w piłkę nożną. W sezonie 2019/2020 udało mu się nawet wywalczyć tytuł króla strzelców i z pewnością głęboko wierzył, że otrzyma Złotą Piłkę. Niestety z uwagi na pandemię gazeta "France Football" nie przyznawała nagrody, jednak na pocieszenie przyszedł przyjaciel Lewego. Wręczył mu własnoręcznie wykonaną statuetkę z klocków Lego, czym podzielili się na Instagramie. Nie był to jedyny moment, kiedy okazali wobec siebie wsparcie. Raper bywa na meczach kapitana reprezentacji, a ten z kolei opublikował kiedyś nagranie, na którym śpiewał jego piosenkę. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA