Doda wystąpi na Sylwestrze Polsatu pod jednym warunkiem. Nietypowy zapis! Ma to zagwarantowane w kontrakcie

Doda jest jedną z gwiazd, które pojawią się na scenie w Chorzowie podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Wokalistka zgodziła się na występ pod jednym warunkiem.

Doda i Maryla Rodowicz to dwie królowe polskiej sceny, które wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu. Stacja ściągnęła do siebie imponującą listę wykonawców i impreza zapowiada się naprawdę spektakularnie. Doda miała za występ otrzymać imponującą sumę 100 tys. złotych, ale sama zainteresowana szybko zdementowała te plotki. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jaki warunek postawiła stacji. Bez gwarancji jego spełnienia o występie nie mogło być mowy. 

Zobacz wideo Doda w różowym stroju podczas morsowania

Wiktoria Gąsiewska i Jasper SołtysiewiczWiktoria Gąsiewska na romantycznym ujęciu z nowym ukochanym. Fani: Adam lepszy

Doda zgodziła się na występ w Chorzowie pod jednym warunkiem. Królowa ma to zapisane w umowie

Doda jest w trakcie ostatnich przygotowań przed Sylwestrową Mocą Przebojów Polsatu, która odbędzie się w Chorzowie. W rozmowie z serwisem Pomponik.pl zapowiedziała, że na scenie pojawi się w wyjątkowych kreacjach. Nie zabraknie błysku i odsłoniętego ciała. Wokalistka przygotowała też specjalną niespodziankę dla publiczności. Doda pojawi się na scenie aż trzy razy, więc momentów do zaprezentowania różnych strojów będzie wiele. 

Mamy bardzo dużo fajnych kostiumów. Mamy niesamowitą niespodziankę, której z przyczyn oczywistych zdradzić nie mogę. Każdy strój będzie inny, każde wejście będzie inne. Będzie kuso, będzie seksownie, będzie świecąco, będzie spektakularnie - powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

Doda pojawi się na scenie już na samym początku Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, o godzinie 20:00. Kolejny występ królowej przewidziany jest na 20:37. Finalny występ wokalistki musi odbyć się przed 23:30, bo właśnie taki warunek ma zawarty w kontrakcie. Piosenkarka zastrzegła, że nie zamierza odliczać do północy na scenie. 

Mam w kontrakcie zapisane, że muszę skończyć o 23:30, bo chciałabym cieszyć się z Nowego Roku i po swojej pracy jak człowiek nie stresować się moim wejściem, sceną, tylko po prostu odliczać i już się wyluzować - dodała.

DodaDoda fot. kapif.pl

Więcej zdjęć Dody znajdziesz w galerii na górze strony.

Sylwestrowa Moc Przebojów. Kogo zobaczymy na scenie podczas sylwestra z Polsatem?

Kogo oprócz Dody zobaczymy w trakcie Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu? Na scenie w Chorzowie pojawi się wielu polskich i zagranicznych artystów, takich jak m.in. Maryla Rodowicz, Cleo, Beata Kozidrak i Bajm, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, Bryska, Feel, Ania Dąbrowska, Maciej Maleńczuk i zespół Big Cyc. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska.

Sylwester Marzeń TVP. Kogo zobaczymy na koncercie w Zakopanem?

Konkurencyjna impreza organizowana jest przez stację TVP. Sylwester Marzeń odbędzie się w Zakopanem i lista zapowiedzianych wykonawców jest równie imponująca. Na scenie m.in. Thomas Anders z Modern Talking. Z rodzimych gwiazd zobaczymy wyjątkowy występ Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. Obie wokalistki pojawią się na scenie z synami. Sprawdź dokładną listę wykonawców tutaj >>>

 

Japończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunęJapończyk Toco popołudnia po pracy spędza jako pies. Na przebranie wydał fortunę

 

Zobacz też: Turecka influencerka nieustannie powiększa fragmenty ciała. Kusi i brutalnie obnaża mężczyzn

 
 
Więcej o: