Turecka influencerka nieustannie powiększa fragmenty ciała. Kusi i brutalnie obnaża mężczyzn

Enise Suede uwielbia modelować ciało i z medycyny estetycznej korzysta pełnymi garściami. Mieszkanka Stambułu jest obiektem westchnień milionów mężczyzn, którzy są gotowi zrobić prawie wszystko, aby mieć szansę na spotkanie.

Enise Sude jest turecką modelką, która wydała fortunę na operacje plastyczne. Jej konto na Instagramie obserwuje 2.4 mln ludzi, więc z pewnością nie brakuje fanów jej "udoskonalonego" wizerunku. Kobieta zasłynęła w sieci z ujawniania treści wiadomości, jakie nieustannie otrzymuje od sławnych i popularnych mężczyzn. Obnażając ich, zdobyła rzesze fanów. Teraz ma nową pasję - aktorstwo i właśnie w tym kierunku chce się dalej rozwijać. 

Zobacz wideo Randki z Tindera i poradnik całowania. Margarita zagrała w Koło Plotka

Turecka influencerka zasypywana jest wiadomościami od sławnych mężczyzn. Błagają ją o spotkanie

Enise Sude wychowała się w mieście Zonguldak. To leżące nad Morzem Czarnym miasto odegrało kluczową rolę w mitologii greckiej, bo właśnie tu Herkules walczył z Cerberusem i z pomocą bogów olimpijskich, Hermesa i Ateny wyszedł z tej batalii zwycięsko. Enise Sude w przeciwieństwie do Herkulesa na co dzień walczy jedynie z zainteresowaniem płci przeciwnej. Kobieta nieustannie publikuje na Instagramie fragmenty wiadomości, które dostaje od sławnych mężczyzn, błagających ją wręcz o spotkanie. Jak sama twierdzi, niektórzy naprawdę zasłużyli, aby zostać okrutnie "obnażonym" przed milionową widownią. W skrzynce odbiorczej modelka znajduje wiadomości od tureckich aktorów, celebrytów i sportowców. Jak wyznała w jednym z wywiadów, jest ich tyle, że spokojnie mogłaby założyć nową drużynę piłkarską. Czym tak bardzo przyciąga? Aby kusić wyglądem, wydała fortunę w gabinecie chirurga. Powiększyła piersi, usta, pośladki, zrobiła botox i wiele innych zabiegów, aby teraz dumnie prężyć krągłości sylwetki na pozowanych zdjęciach. W mediach społecznościowych pokazuje też bajecznie bogate życie, ujęcia z podróży i ekskluzywne stroje od najdroższych projektantów. Ostatnio zainwestowała w nową pasję. Dzięki dobrym kontaktom nawiązała współpracę z agencją castingową i zamierza rozwijać karierę aktorską. Już poczyniła pierwsze kroki i zapisała się do szkoły. Nieskromnie dodała, że od razu zaproponowano jej rolę w jednym z najlepiej ocenianych seriali.

Jedna z agencji zwróciła na mnie uwagę i od razu zaproponowano mi rolę w jednym z cenionych seriali. To był epizod, ale byłam bardzo podekscytowana i bardzo mi się to spodobało. Później zdałam sobie sprawę, że muszę poświęcić więcej czasu na naukę, zapisałam się na uczelnię artystyczną i trenowałam przed kamerą - wyznała.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: Ashley Graham dziś zachwyca cały świat. Kiedyś przeżywała piekło. Wołali na nią "żelazne uda"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.