"Sylwestrowa Moc Przebojów". Kto wystąpi w Polsacie? Zaśpiewa plejada gwiazd

31 grudnia 2022 roku widzowie ponownie będą mogli pożegnać mijający rok z Polsatem. Tym razem "Sylwestrowa Moc Przebojów" z udziałem największych gwiazd odbędzie się na Polach Marsowych w Parku Śląskim. W koncercie weźmie udział wielu artystów polskich, ale i zagranicznych. Sprawdźcie, kto zagra w Chorzowie.

"Sylwestrowa Moc Przebojów" zbliża się wielkimi krokami. Podczas, gdy TVP mierzy się z problemami z rezygnującymi wykonawcami, w tym czasie Polsat może spokojnie szykować swój przebojowy koncert, do którego przygotowania idą pełną parą. Stacja ze słonecznym logiem ogłosiła już zagraniczną gwiazdę sylwestra w Chorzowie, ale lista polskich artystów jest równie imponująca. Którzy artyści zagrają na Śląsku w tym roku?

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze w Polsacie. "Dwie queen na scenie"

"Sylwestrowa Moc Przebojów". Kto wystąpi w Chorzowie 31 grudnia 2022?

Widzowie Polsatu już po raz 17. powitają razem Nowy Rok, a tym razem zrobią to w towarzystwie blisko 20 topowych artystów i zespołów muzycznych. W trakcie "Sylwestrowej Mocy Przebojów" w Polsacie wystąpią między innymi: Maryla RodowiczDoda, Cleo, Beata Kozidrak i Bajm, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, Bryska, Feel, Ania Dąbrowska, Maciej Maleńczuk i zespół Big Cyc. Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska.

Sylwester Szczęścia z Polsatem na Stadionie ŚląskimSylwester Szczęścia z Polsatem na Stadionie Śląskim Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Wyborcza.pl

Nie obędzie się także bez zagranicznej gwiazdy wieczoru, którą będzie irlandzki piosenkarz i autor tekstów Michael Patrick Kelly. Artysta przez lata był członkiem The Kelly Family, zespołu znanego i popularnego w przeszłości zarówno w Polsce, jak i na świecie. Solowo wylansował takie hity jak: "Beautiful Madness", "Throwback" i "Wonders".

Michael Patrick Kelly z The Kelly Family w 'The Voice of Poland'Michael Patrick Kelly z The Kelly Family w 'The Voice of Poland' mat. prasowe

Tegoroczny koncert sylwestrowy na Polach Marsowych w Parku Śląskim odbędzie się w wyjątkowej scenografii, przypominającej gigantyczny kosmiczny statek. "Sylwestrowa Moc Przebojów" ma nawiązywać do tematyki wszechświata, galaktyki i gwiazd. W jednym z filmików promujących to wydarzenie, prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna zapowiedziała, że na publiczność zgromadzoną pod sceną w Chorzowie będzie czekało specjalne, kosmiczne karaoke. Polsat wyjawił także hasło przewodnie koncertu, które głosi, że będzie to: "sylwester nie z tej ziemi".

"Sylwestrowa Moc Przebojów" rozpocznie się w sobotę 31 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu, Polsatu 2, Polsatu News oraz platformie Polsat Go. Będziecie oglądać?

Więcej zdjęć z sylwestra w Polsacie znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: