Telewizyjny pojedynek. TVP kontra Polsat. Co wybrać? Sylwester Marzeń czy Sylwestrową Moc Przebojów

Na co stawiacie w tym roku? Wystawny bal czy domówka przed telewizorem? Okazuje się, że wybór wcale może nie być taki prosty. Dwie stacje telewizyjne Polsat i TVP przygotowały dla swoich widzów ogromne niespodzianki. Ściągnęli plejady gwiazd.

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem kontra Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie - którą imprezę wybrać? Jak się okazuje obie produkcje dosłownie stawały na głowach, by zapewnić jak najwięcej niespodzianek i przyciągnąć do siebie rzeszę widzów. Sprawdźmy szczegóły. 

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Mateusz GesslerSylwester u Mateusza Gesslera? Macie do wyboru aż trzy lokale

Sylwester Marzeń 

Tegoroczny Sylwester TVP wystartuje na antenie TVP 2 i zagwarantuje widzom niesamowity muzyczny spektakl. Na scenie pojawi się plejada gwiazd, a przede wszystkim różnorodny przekrój muzyczny, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska,obydwie z synami, Marina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, zespół Weekend, Zenon Martyniuk, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra oraz Thomas Anders.

To jest super przeżycie, śpiewanie dla tak licznej widowni. Będę śpiewał w Zakopanem już siódmy raz. Przygotowałem kilka marynareczek. Za każdym razem, gdy wychodzę na scenę będzie inna, bo chcę, żeby było kolorowo - zdradził Zenon Martyniuk w rozmowie z "Faktem".
Wierzę, że w nowym roku pracy będzie pod dostatkiem. W końcu mówi się, że jaki Sylwester, taki cały rok. Wystąpię z mamą w dwóch piosenkach. Jedna to przearanżowana piosenka mamy, a druga to przebój znanej zagranicznej wokalistki - wyjawił Leon Myszkowski w rozmowie z "Faktem.

Mel C, która przed laty podbiła niemal każdy zakątek świata wraz z zespołem Spice Girls, ostatecznie odwołała wystąpienie w Telewizji Publicznej.

sylwester marzen tvp - konferencjasylwester marzen tvp - konferencja KAPiF.pl / KAPIF.pl

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiCichopek i Kurzajewski mają plany na sylwestra. "Bardzo tego potrzebują"

Sylwestrowa Moc Przebojów 

W telewizji Polsat impreza sylwestrowa wystartuje o godzinie 20:00 i może być jeszcze ciekawsza. Scena ma mieć aż 20 metrów wysokości. Ponadto wyglądem ma przypominać statek kosmiczny. Na oprawę wizualną sceny składa się ponad 500 metrów kwadratowych ekranów diodowych. Równie spektakularne mogą być kosmiczne kostiumy gospodarzy. W tym roku Polsat zdecydował się na pięć osób prowadzących wydarzenie: Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Marcelinę Zawadzką, Adama Zdrójkowskiego i Agnieszki Kołodziejskiej. Na scenie pojawią się m.in.: Maryla Rodowicz, Doda, Cleo, Michał Wiśniewski, Bajm, a także Michael Patrick Kelly. 

Próby z Dodą i z Cleo odbywają się u mnie w domu, jest wesoło. I na pewno będzie ciekawie na scenie. Do zobaczenia! - powiedziała Maryla Rodowicz w rozmowie z "Faktem".

MarylaMaryla KAPiF.pl / KAPIF.pl

Michał Wiśniewski wystąpi w duecie z trzecią żoną Anną Świątczak. Jak podaje "Fakt" oboje mają zaśpiewać miks najpopularniejszych piosenek zespołu Ich Troje.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski KAPiF.pl

Zaś Doda w trakcie tegorocznego Sylwestra planuje się w kółko przebierać. Ma przygotowane liczne kreacje, w których zamierza zabłysnąć na scenie.  

)gala jubileuszowa 30 lat telewizji polsat)gala jubileuszowa 30 lat telewizji polsat KAPiF.pl / KAPIF.pl

Którego Sylwestra planujecie wybrać?

Więcej o: