Anna Lewandowska na wigilii dla pracowników. To idealny "look" na święta. Zadała szyku

Anna Lewandowska jest dowodem na to, że stylu można się nauczyć. Żona Roberta Lewandowskiego pojawiła się w luksusowej warszawskiej restauracji w modnej stylizacji. Połączenie jedwabiu i eleganckich spodni - fantastyczne!

Anna Lewandowska świętowała ze swoim zespołem wigilię pracowniczą w restauracji Nine's należącej do jej męża. Trenerka na tę wyjątkową okazję wybrała elegancką stylizację. Sięgnęła po jedwabną koszulę ukochanej projektantki - Magdy Butrym. Górę dopełniła czarnymi, rozszerzanymi spodniami i prostymi szpilkami. Nie obyło się bez efektu "wow". Jej świąteczny przepis na udany "look" trzeba po prostu zobaczyć. Klasa!

Polecamy: Anna Lewandowska o życiu z Robertem. "Wymagające". Mówi o córkach. "W Klarze widzę odbicie siebie"

Zobacz wideo Kwaśniewska o wyznaniu Lewandowskiej na temat poronienia

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Anna Lewandowska w klasycznym wydaniu. Wygląda jak modna bizneswomen

Anna Lewandowska od dłuższego czasu jest wierna projektom polskiej designerki, która na początku kariery pracowała w La Manii - modowej marce Joanny Przetakiewicz. To właśnie m.in. dzięki nowoczesnym ubraniom od Magdy Butrym trenerka rozkwitła i odnalazła własny, niepowtarzalny styl. Żona Roberta Lewandowskiego tym razem zachwyciła świątecznym "lookiem".

Zobacz też: Gwiazdy ozdobiły już domy na święta. Przetakiewicz na bogato, a Tusk minimalistycznie. Rozenek zaszalała

 

"Lewa" na wigilię dla pracowników wybrała prosty, ale efektowny zestaw, składający się z jedwabnej koszuli oraz szerokich spodni w czarnym kolorze. Całość prezentowała się, awangardowo, niekonwencjonalnie i przede wszystkim bardzo elegancko. Trudno było od niej oderwać wzrok. 

Podoba wam się?

Więcej o: