Gwiazdy ozdobiły już domy na święta. Przetakiewicz na bogato, a Tusk minimalistycznie. Rozenek zaszalała

Gwiazdy poczuły świąteczny klimat i udekorowały domy. Są i takie niczym z amerykańskiego filmu, ale też i całkowicie minimalistyczne. Sprawdziliśmy, jak znani urządzili się na święta.

Za nami niemal połowa adwentu, a domy wielu osób już są gotowe na święta. Niektóre z gwiazd wyjątkowo zaszalały przy dekorowaniu wnętrz, ale część postawiła na minimalizm. Kto już ma choinkę, lampeczki i gwiazdę betlejemską?

Zobacz wideo U Edyty Golec zawsze jest 12 potraw. Dlaczego?

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz zaczęła ozdabiać podwarszawską willę już niemal dziesięć dni temu i w końcu mogła pochwalić się efektami. Wnętrza wyglądają jak wyciągnięte z amerykańskiego filmu i robią ogromne wrażenie. Z kuchennego sufitu zwisają bombki, ale to dopiero początek. Projektantka zaopatrzyła się w tym roku w kilka choinek, przez co może się poczuć jak w lesie. Nie zabrakło również domków z piernika i masy światełek.

Joanna Przetakiewicz udekorowała willę na świętaJoanna Przetakiewicz udekorowała willę na święta Instagram @joannaprzetakiewicz

Małgorzata Rozenek 

Nikt inny nie dba o przygotowanie domu na różne okazje tak jak Małgorzata Rozenek. Celebrytka pochwaliła się wnętrzem już 1 grudnia i zadbała o każdy szczegół. W salonie Perfekcyjnej stanęła choinka z eleganckimi bombkami, a na kanapie rozłożono poduszki w świątecznym motywem. Nie zabrakło również kul śnieżnych, a nawet... złotego renifera.

Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na świętaMałgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta Instagram @m_rozenek

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska

Paulina Krupińska zawsze ubiera z dziećmi choinkę w mikołajki. W tym roku stanęło u niej żywe drzewko, które ozdobiła różnego rodzaju bombkami. Znajdziemy na niej zwierzęce figurki, lalki, świętego, ale i te bardziej klasyczne. W tle dostrzegamy świecące gwiazdki oraz skarpetę na prezenty. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska Instagram @pkrupinska

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk jest fanką prostych i minimalistycznych rozwiązań. Przy okazji zbliżających się świąt postawiła na żywe drzewko, które umieściła w srebrnej doniczce, która idealnie komponuje się z pomieszczeniem. Choinkę ozdobiła białymi i czerwonymi ozdobami. Oprócz tego na ścianach możemy zauważyć zielone łańcuchy. 

Katarzyna Tusk ubrała choinkęKatarzyna Tusk ubrała choinkę Instagram @makelifeeasier_pl

Andziaks 

Andziaks jest fanką dopracowanych dekoracji, dlatego przy okazji świąt postanowiła zaszaleć i postawiła w domu kilka choinek, które ozdobiła w stylu "na bogato". Na stoliku stanął wazon ze słodkościami oraz żurawiną, a obok niego dostrzegamy renifera i klimatyczną świeczkę. Uwagę zwraca figurka aniołka i gigantyczna cukrowa laseczka. 

Andziaks udekorowała dom na świętaAndziaks udekorowała dom na święta Screen YouTube Andziaks

Sylwia Bomba 

Sylwia Bomba jeszcze nie pochwaliła się w pełni udekorowanym domem, ale na jej InstaStories można zauważyć, że powoli wprowadza do niego świąteczny klimat. W tym roku postawiła na sztuczną choinkę, którą przystroiła białymi lampkami oraz uroczymi ozdobami. W tle widać również srebrny wieniec. 

Sylwia Bomba udekorowała dom na świętaSylwia Bomba udekorowała dom na święta Instagram @sylwiabomba

Edyta i Cezary Pazurowie 

Edyta Pazura uważa dekorowanie wnętrz za formę relaksu, dlatego już wzięła sprawy w swoje ręce i ozdobiła dom. W jej mediach społecznościowych ukazały się między innymi zdjęcia kominka w salonie, który obwiesiła łańcuchem z żurawiną, światełkami i kokardą. Zdobią go również srebrne dzwonki na surowych sznurkach i ogromny wieniec. Z kolei w innym pomieszczeniu nie mogło zabraknąć świątecznych figurek i skarpet. Trzeba przyznać, że jest przytulnie. 

Edyta Pazura udekorowała dom na świętaEdyta Pazura udekorowała dom na święta Instagram @edyta_pazura

Anna Bardowska 

Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" nie spieszy się z przygotowaniami do Bożego Narodzenia, jednak już ozdobiła choinkę. Powiesiła na niej piękne drewniane ozdoby, które pięknie komponują się na żywym drzewku. 

Anna Bardowska udekorowała dom na świętaAnna Bardowska udekorowała dom na święta Instagram @ania.bardowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.