Spadochron? Nie, to suknia ślubna Joanny Liszowskiej. U Lubert było jeszcze gorzej. Oto najbrzydsze suknie ślubne gwiazd

Śluby gwiazd wzbudzają ogromne zainteresowanie. Fani z niecierpliwością czekają na zdjęcia, aby zobaczyć, jak w tym wyjątkowym dniu prezentowała się zwłaszcza panna młoda. Przeważnie kreacje są zjawiskowe. Bywa również tak, że suknie dalekie są od ideału.

Suknie ślubne to temat rzeka. Obecnie na rynku jest tak duży wybór, że podjęcie decyzji o wymarzonej kreacji nie należy do najłatwiejszych. Bezy z drapowanego tiulu, atłasowe slip dresses, koronkowe w stylu syrenek i wiele więcej. Wśród tak licznych pięknych, ciekawych i różnorodnych propozycji, te gwiazdy wybrały modele dalekie od ideału. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Andziaks o botoksie, ślubie i prezentach. "Trzy stylizacje to za dużo"

Kontrowersyjna suknia ślubna Joanny Liszowska  

W 2010 roku Joanna Liszowska wyszła za szwedzkiego milionera Olę Sernekę. Ich ślub odbył się w Farze w Bydgoszczy. Suknia ślubna aktorki wzbudziła niemałą sensację. Wszystko za sprawą dekoltu w kształcie serca, który zdaniem wielu osób był źle wykonany i aż prosił się o porządne usztywnienie. Oprócz tego krążyły opinie, że stylizacja Liszowskiej przypominała spadochron. 

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska Fot. Krzysztof Szatkowski / Agencja Wyborcza.pl

Na bogato u Joanny Krupy 

Obecnie Joanna Krupa i Douglas Nunes tworzą szczęśliwy związek. Nie jest to jednak jej pierwszy mąż. Kilka lat temu na ślubnym kobiercu stanęła u boku Romaina Zago. Ceremonia odbyła się w Stanach Zjednoczonych, a wszystko zarejestrowały kamery programu "Real Housewives of Miami". 

 

Modelka oczywiście podzieliła się wszystkimi szczegółami na temat uroczystości. Zdradziła, że na samą suknię ślubną wydała 30 tysięcy dolarów. Czy kreacja warta była swojej ceny? Tu zdania są podzielone. Wśród fanów stylizacji pojawiają się także głosy, że Krupa wybrała tandetną sukienkę, w której wszystko było przesadzone.

 

U Anny Świątczak wszystkiego było za dużo 

W USA sakramentalne "tak" powiedzieli sobie również Michał Wiśniewski i Anna Świątczak. Ceremonia odbyła się 10 marca 2007 roku w małej kapliczce w Las Vegas. W tym wyjątkowym dniu piosenkarka postawiła na stylizację pełną przepychu. Wysadzana połyskującymi kamieniami góra kreacji to dopiero początek. Długie kolczyki, naszyjnik w misternym, wręcz barokowym kształcie, bransoleta, falujący welon, powieki pomalowane srebrnym cieniem i do tego obszerny dół kreacji. Zdecydowanie wszystkiego było to za dużo. 

 

Ewa Lubert poszła na całość 

Patrząc na suknię Ewy Lubert, trudno nie odnieść wrażenia, że jest to skromniejsza wersja kreacji, jaką miała Joanna Krupa. Jednak w tym przypadku całość wypadła znacznie gorzej. Prześwity, koronki, cekiny, falbany i do tego tandetne kokardy na butach… Zdecydowanie zabrakło tu gustu.

Kapif archive 5Kapif archive 5 KAPiF

Katarzyna Zielińska. Miało być stylowo, a wyszło dziwnie 

Katarzyna Zielińska w przeciwieństwie do poprzedniczek aktorka wybrała skromną suknię. Model może i zapowiadał się ciekawie, ale efekt był daleki od ideału. Materiał na brzuchu i biodrach źle się układał. Nietrafionym elementem była również kokarda na dekolcie, która bardziej przypomina męską muszkę niż elegancki detal.

Katarzyna ZielińskaKatarzyna Zielińska Tomasz Zukowski EAST NEWS pobrane 7.12.2022

Katarzyna Cichopek w sukni jak beza 

Prezenterka "Pytanie na śniadanie" i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie "Tańca z Gwiazdami". Po trzech latach stanęli na ślubnym kobiercu. Katarzyna Cichopek i tancerz sakramentalne "tak" powiedzieli 20 września 2008 roku. Przysięgę małżeńską złożyli w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Tego dnia aktorka miała na sobie suknię z gorsetową górą, tiulem i falbanami na dole. W związku z tym, że pogoda nie dopisywała, musiała również założyć biały sweterek. Tancerz postawił na klasyczny garnitur. 

Ślub Katarzyny Cichopek i Marcina HakielaŚlub Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA