Karol III ujawnił plan na święta. Emocje budzi przemówienie, które ma wygłosić. Wspomni o Meghan i Harrym?

Król Karol III i królowa Camilla mają konkretne plany na święta Bożego Narodzenia. Chcą wrócić do starej tradycji i ugościć w Sandringham księżną Kate i księcia Williama. Brytyjskie media piszą o przemówieniu, które ma wygłosić.

Znamy już plany rodziny królewskiej na czas świąt. Okazuje się, że pierwsze Boże Narodzenie bez Elżbiety IIkról Karol III i królowa Camilla spędzą w Sandringham. Ostatni raz byli tam trzy lata temu, przed wybuchem pandemii koronawirusa. Dołączą do nich księżna Kate z księciem Williamem i dziećmi.

Polecamy: Książę Harry potwierdził plotki o romansie księcia Williama z Rose Hanbury? Wystarczyło jedno zdanie

Zobacz wideo Król Karol III - najstarszy wstępujący na tron w dziejach Wielkiej Brytanii

Król Karol III, książę HarryKról Karol III czeka na pamiętnik księcia Harry'ego. Wiadomo, dlaczego

Karol III wspomni o Meghan i Harrym w świątecznym przemówieniu? 

Król Karol III i królowa Camilla rozpoczną świętowanie porannym nabożeństwem w Sandringham. To w tym miejscu monarcha wygłosi przemowę świąteczną. Według portalu Express.co.uk na pewno wspomni o królowej Elżbiecie II. Pojawia się pytanie, czy skomentuje zamieszanie wokół księcia Harry'ego i Meghan Markle. Brytyjskie media donoszą, że być może o nich wspomni, jednak nie będzie komentował rozłamu między Sussexami a resztą rodziny.

Zobacz też: Król Karol III czeka na pamiętnik księcia Harry'ego. Wtedy podejmie ważną decyzję. Chodzi o wnuki

Według medialnych doniesień rodzina królewska tak szybko ogłosiła świąteczny plan, ponieważ w sieci ukazał się dokument "Live to Lead", w którego realizacji brali udział książę Harry i Meghan Markle. Serial dokumentalny porusza temat aktywizmu, odwagi i współczucia, które reprezentują bohaterowie. Oprócz znanej pary pojawi się w nim także Greta Thunberg.

 
Więcej o: