Król Karol III czeka na pamiętnik księcia Harry'ego. Wtedy podejmie ważną decyzję. Chodzi o wnuki

Król Karol III ma poczekać z podjęciem decyzji co do tytułów Archiego i Lilibet. Według doniesień prasy ostateczne słowo powie, jak ukaże się pamiętnik księcia Harry'ego.

Król Karol III ponoć wyczekuje premiery autobiografii księcia Harry'ego zatytułowanej "Spare" (tłum. "Zapasowy"). Książka ma ukazać się 10 stycznia 2023 roku. To wtedy ma być jasne, jaką decyzję podejmie władca w sprawie tytułów dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego. Pojawiają się doniesienia, jakoby król Karol III chciał pozbawić tytułów dzieci jego wnuka. Dokument Netfliksa już wzbudza spore emocje w rodzinie królewskiej, więc autobiografia księcia Harry'ego może przelać czarę goryczy.

Polecamy: Meghan Markle i książę Harry pokazali kartkę świąteczną. Nie wszyscy się załapali. Koniec wieloletniej tradycji?

Zobacz wideo Król Karol III i jego rodzeństwo wzięli udział w "czuwaniu dzieci" przy trumnie Elżbiety II - najpierw w Edynburgu, potem w Londynie

Król Karol III ma poważne wątpliwości, które ma rozwiązać po premierze biografii księcia Harry'ego. Chodzi o tytułowanie dzieci wnuka

Król Karol III mimo nieprzychylnej prasy i szumu medialnego, które pojawiły się wokół rodziny królewskiej po premierze dokumentu "Harry i Meghan" na Netfliksie postanowił, że zaprosi ich na królewską koronację. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Wciąż nie jest jednak zdecydowany w kwestii nadania tytułów dla dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego - Lilibet i Archiego. Niektórzy myśleli, że przejmą tytuły po rodzicach, jednak po ich wystąpieniu z rodziny królewskiej nie jest to już takie proste. "The Sunday Times" zasugerował, że król Karol III nie podejmie formalnej decyzji w tej sprawie do czasu opublikowania autobiografii księcia Harry'ego 10 stycznia 2023 roku.

Poczekamy i zobaczmy. Żadne ostateczne decyzje nie zostały podjęte - podkreślił dziennik.

Czy myślicie, że król Karol III nada tytuły królewskie dzieciom księcia Harry'ego i Meghan Markle

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.