Meghan i Harry pojawią się na koronacji króla Karola III? Pałac podjął decyzję

Meghan Markle i książę Harry bez wątpienia znów podpadli rodzinie królewskiej. W filmie dokumentalnym "Harry i Meghan" sporo zarzucili jej członkom. Czy w związku z tym zostaną w ogóle zaproszeni na koronację króla Karola III?

Meghan Markle i książę Harry w dokumencie Netfliksa wielokrotnie uderzyli w rodzinę królewską. Został poruszony w nim m.in. temat konfliktu braci. Harry zarzucił bliskim, że kłamali, aby chronić księcia Williama, a nigdy nie zrobili nic, aby pomóc Sussexom, gdy w mediach pojawiały się kłamliwe publikacje. Nie ma wątpliwości, że konflikt między nimi a brytyjską monarchią wciąż trwa. Pojawiają się pytania, czy mimo to Meghan Markle i książę Harry zostaną zaproszeni na koronację króla Karola III, która odbędzie się w przyszłym roku. Ponoć podjęto już decyzję.

królowa Elżbieta, książę Harry, Meghan Markle, księżna KateKsiężna Kate nie może zdjąć płaszcza nawet, gdy jest jej gorąco. Oto zasady dotyczące ubioru

Zobacz wideo Wielka Brytania pod panowaniem Karola III. Jak będzie wyglądała?

Meghan Markle i książę Harry zostaną zaproszeni na koronację króla Karola III?

Według informacji "The Telegraph" mimo tego, że relacje między Meghan i Harrym a resztą rodziny nie układają się najlepiej, mają otrzymać oni zaproszenie na koronację. Wszystko zależy więc od tego, czy Sussexowie zdecydują się je przyjąć i polecą do Londynu. Koronacja króla Karola III została zaplanowana na 6 maja 2022 roku. Zgodnie z tradycją należy odczekać około roku od śmierci poprzedniego monarchy, aby oficjalnie przekazać koronę jego następcy.

Meghan MarkleMeghan Markle obawiała się porodu. "Jestem starsza". Mogło skończyć się cesarką

Na początku pierwszego odcinka dokumentu pojawiła się czarna plansza z informacją o tym, że rodzina królewska odmówiła komentarza, jeśli chodzi o treść serialu. Eksperci twierdzą, że po jego emisji być może pałac zabierze głos w sprawie zarzutów, które padły. Czeka jednak, aż ukażą się wszystkie części dokumentu "Harry i Meghan".

Zobacz też: Kobiety z rodziny królewskiej utarły nosa Meghan Markle. I nie musiały przy tym mówić ani słowa. Wystarczył prosty gest

Więcej o: