Marianna Schreiber z syrenim ogonem. Nagrała klip z Marcinem Najmanem. "Mamy nadzieję, że unikniemy pozwów"

Marianna Schreiber podała nowe informacje na temat projektu, który zrealizowała z Marcinem Najmanem. Zdradziła, że nie obędzie się bez kontrowersji.

Marianna Schreiber muzyczny debiut ma już za sobą. 4 października 2022 roku na YouTubie pojawił się jej autorski utwór zatytułowany "Polityczny dramat". Zrealizowała do niego również teledysk. Na nową piosenkę i klip założycielka partii Mam Dość nie kazała długo czekać. Już niebawem światło dzienne ujrzy jej kolejne "dzieło". Tym razem jednak nie będzie w nim jedyną "gwiazdą". Do współpracy zaprosiła Marcina Najmana

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna Schreiber i Marcin Najman połączyli siły. Stworzyli wspólnie projekt muzyczny

Pierwsze informacje na temat współpracy z Marcinem Najmanem Marianna Schreiber opublikowała pod koniec października 2022 roku. Wówczas jednak nie zdradziła, co to dokładnie będzie. Dopiero kilka tygodni później uchyliła rąbka tajemnicy. 

Marcin Najman nakręcił teledysk z kobietą - syreną i to jeszcze o partiach politycznych (PiS, PO, .Nowoczesna, PL2050, Lewica, Zieloni, PSL, Konfederacja, Kukiz’15) w szeroko komentowanym kontekście społecznym. Będzie mocny wydźwięk.

Do wpisu dodała również kilka zdjęć z planu. 

 

Premiera utworu miała odbyć się w połowie listopada. Plany jednak się zmieniły. Projekt pięściarza i celebrytki ma się ukazać 21 grudnia, o czym Schreiber poinformowała na instagramowym profilu. Przy okazji zdradziła tytuł piosenki. Żona ministra PiS zapowiedziała także, że będzie to kontrowersyjny projekt.  

Nasz klip z Marcinem Najmanem "Przystanek Sejm" już w środę. Tekst jest bardzo mocny.  Mamy nadzieję, że unikniemy pozwów (żarcik).
 

Również Marcin Najman pochwalił się, że zbliża się premiera teledysku. 

Już jutro premiera teledysku. Polska scena muzyczna zadrży - napisał Najman w opublikowanym na Twitterze poście.

Czyżby nie dogadali się z konkretną datą premiery? Najman mówi o 20 grudnia, a Schreiber zapowiada, że klip ukaże się 21. Już wkrótce się przekonamy, kto miał rację. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.