Natalia Kukulska odwołuje koncerty przez chorobę. "Ryczeć mi się chce"

Natalia Kukulska z powodu choroby została zmuszona do odwołania kolejnego koncertu. Piosenkarka do końca miała nadzieję, że uda jej się wystąpić i nie ukrywa, że jest jej bardzo przykro.

Natalia Kukulska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych wokalistek w Polsce. Artystka od lat ma grono wiernych fanów, którzy tłumnie przychodzą na jej koncerty. Dopiero co piosenkarka odwołała występ w Kaliszu. Poinformowała, że niestety, koncert w Toruniu również się nie odbędzie. Kukulska mocno się rozchorowała.

Zobacz wideo Natalia Kukulska świętuje urodziny na scenie

Natalia Kukulska odwołuje koncerty. "Ryczeć mi się chce"

Natalia Kukulska, odwołując wcześniejszy koncert, wciąż miała nadzieję, że uda jej się wystąpić w Toruniu.

Robię co w mojej mocy, aby mój stan zdrowia pozwolił nam się spotkać - pisała na Instagramie.
 

Niestety, okazało się, że grypa całkowicie rozłożyła piosenkarkę. W długim wpisie wytłumaczyła, dlaczego nie odwołała koncertu od razu. Do końca miała nadzieję, że jej stan zdrowia się poprawi.

Kochani, muszę się poddać. Walczyłam do końca. Muszę odwołać mój ostatni koncert z trasy Kukulska MTV Unplugged, który miał mieć miejsce dziś w Toruniu. Ryczeć mi się chce, ale gdy piszę tego posta (spakowana, przed przyjazdem busa z zespołem) mam 38,2 stopni gorączki i obudził mnie potworny ból głowy, gardła i mięśni. Owszem, mogłam już odwołać ten koncert przy okazji odwołania mojego wczorajszego udziału w koncercie w Kaliszu, ale wierzyłam, że będzie to "dwu/trzydniówka" - taką miewają ostatnio wszyscy dookoła. Wygląda na to, że to poważna grypa a z tym nie ma żartów.

Dodała, że robiła wszystko, aby się wyleczyć. W ostatnim czasie jednak prowadziła intensywny tryb życia i wzięła na siebie za dużo.

Robiłam wszystko, co w mojej mocy, korzystając z dobrodziejstw medycyny wszelakiej. Ostatnio dałam sobie za mocno w kość - okazuje się, że jednak ze mnie człowiek, a nie robot. Bardzo żałuję i przepraszam wszystkich, którzy planowali przybycie oraz organizatora. Wiem, ile pracy i kosztów wymaga zorganizowanie takiego wydarzenia - dodała.
 

Natalia Kukulska nie ukrywa, że jest to dla niej bardzo trudna sytuacja i ma miejsce dopiero trzeci raz w jej życiu zawodowym. Na koniec przeprosiła również swój zespół, z którym po koncercie miała się spotkać na świąteczną ucztę. Podziękowała także wszystkim za udaną trasę koncertową.

Życzymy artystce szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Natalia Kukulska ujawniła, jak wygląda jej młodsza córka. Pięciolatka to cała mama

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.