Natalia Kukulska ujawniła, jak wygląda jej młodsza córka. Pięciolatka to cała mama

Natalia Kukulska po jednym z ostatnich koncertów podzieliła się wyjątkowym kadrem. Zapozowała do zdjęcia z rodziną i w końcu pokazała najmłodszą córkę.

Natalia Kukulska od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek i niejednokrotnie pokazywała się na scenach podczas ważnych muzycznych wydarzeń. Na scenie często towarzyszy jej mąż, który jednocześnie jest jej perkusistą. Tym razem na jednym z koncertów pojawili się w komplecie z dziećmi, a artystka podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem.

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Natalia Kukulska pokazała córkę

Prywatnie Natalia Kukulska i Michał Dąbówka wychowują trójkę dzieci - Annę, Jana i Laurę. Piosenkarka od czasu do czasu chwali się rodzinnymi kadrami i pokazuje cząstkę życia prywatnego, jednak do tej pory starała się chronić prywatności najmłodszej córki. Po koncercie z okazji 25-lecia MTV pierwszy raz pokazała twarz pięciolatki. Dziewczynka to wykapana mama

Warszawa da się lubić! Ale się działo. Będzie relacjonowane! Dziękuję ludzie kochani… Zanim podzielę się zdjęciami ze sceny ze wspaniałą publicznością i czadowymi gośćmi - dzielę się fotą tuż po koncercie z najbliższą mojemu sercu drużyną! Byliśmy w komplecie! - pisała Natalia Kukulska.
 

Fani pisali im:

Cudowna drużyna! A Laurka jest przeuroczą dziewczynką.
Laurkę widziałam, jest przeurocza. To był fantastyczny wieczór.
Cudowna rodzinka.

Natalia Kukulska z rodzinąNatalia Kukulska z rodziną Instagram @natalia.kukulska

Dzieci Natalii Kukulskiej poszły w jej ślady

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka zaszczepili w dzieciach miłość do muzyki. Najstarszy Jan kilka lat temu wyprowadził się do Katowic, gdzie doskonali swoją grę na perkusji, natomiast nieco młodsza Anna od najmłodszych lat kształci się wokalnie i ma za sobą pierwsze koncerty. Początkowo nie myślała o przekształceniu pasji w karierę, jednak jakiś czas temu oznajmiła rodzicom, że ma zamiar studiować musical w Wielkiej Brytanii. Myślicie, że pięcioletnia Laura również podbije za kilka lat branżę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.