Natalia Kukulska zmieniła fryzurę. Wygląda identycznie jak Anna Jantar. "Niesamowite podobieństwo mamy"

Natalia Kukulska pochwaliła się kadrem z nowej sesji zdjęciowej. Uwagę fanów zwróciła jej fryzura. Zobaczcie, jak prezentuje się w nieco innym wydaniu.

Natalia Kukulska lubi metamorfozy i eksperymentowanie z fryzurami. Na początku kariery miała długie ciemne włosy, później postawiła na ostre cięcie, a także zmieniła odcień i przefarbowała się na blond. Kilka lat temu wróciła do naturalnego koloru, a jej znakiem rozpoznawczym stała się burza loków. Przy okazji sesji zdjęciowej dla magazynu "Twój Styl" piosenkarka pokazała się w odmienionej fryzurze. Zdaniem fanów do złudzenia przypomina swoją mamę. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Odmieniona Natalia Kukulska chwali się efektami sesji zdjęciowej  

W opublikowanym na Instagramie poście Natalia Kukulska podsumowała ostatnie tygodnie. Piosenkarka nie ukrywa, że był to dla niej niezwykle intensywny czas i przy okazji zdradziła, że niebawem czeka ją jeszcze więcej pracy. 

To piękny koncertowo i intensywny czas był a będzie jeszcze bardziej. Oby zdrowie dopisało… czego wam i sobie życzę! Najbardziej jesienne zdjęcie z sesji do "Twojego Stylu" - czytamy w opisie do zdjęcia. 

Do wpisu dodała kadr z sesji zdjęciowej. Pozuje na nim ubrana w zieloną krótką marynarkę i czarną bluzkę oraz dopasowany do niej kolorystycznie dół stylizacji. Jednak to nie strój, który miała na sobie, zwrócił uwagę internautów. Poruszenie wywołała fryzura piosenkarki, w której zdaniem fanów wygląda jak Anna Jantar.

Cudnie! Wyglądasz Natalio jak twoja mama, gdy ścięła włosy.
Jak Ania z końcówki lat 70.
Niesamowite podobieństwo mamy. Piękna fryzura - czytamy na Instagramie.
 
 

W przygotowanej galerii u góry strony między innymi możecie zobaczyć, jak Natalia Kukulska wyglądała w blond włosach. 

Więcej ciekawych artykułów przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.