Tak książę Harry i Meghan Markle bawili się na weselu. Tych ujęć wcześniej nie widzieliśmy. Ale szaleli

Książę Harry i Meghan Markle udostępnlili Netfliksowi prywatne archiwum, dlatego światło dzienne ujrzały niepublikowane wcześniej zdjęcia, m.in. te z ich wesela.

Dokument Netfliksa "Harry i Meghan" należy do najchętniej oglądanych seriali na tej platformie. Zainteresowanie widzów podkręcał też fakt, że początkowo zaprezentowano tylko trzy odcinki, a na kolejne odsłony cyklu trzeba było czekać tydzień. Produkcja, jak przewidywano, wywołała ogromny skandal na Wyspach i choć rodzina królewska oficjalnie nie skomentowała serialu, lokalne tabloidy pisały, że książę William obejrzał pierwsze odcinki i to wystarczyło, by wpadł w furię. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle na zdjęciach z wesela

Nie wszystkie zaprezentowane w serialu treści budzą tak skraje emocje. Czwarty odcinek rozpoczął się od prezentacji serii niepublikowanych wcześniej zdjęć z wesela Harry'ego i Meghan. Panna młoda przebrała się i zamiast prostej sukni z dekoltem w łódkę zaprezentowała się przed gośćmi w eleganckim, ale bardziej swobodnym wydaniu projektu Stelli McCartney - w zwiewnej kreacji odsłaniającej plecy. 

Para zdradziła kilka szczegółów z bajkowego wesela, które ponoć było równie udane, jak zaślubiny pod okiem kamer. 

Więcej zdjęć księcia Harry'ego i Meghan Markle z wesela znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Pierwszy taniec małżonkowie odtańczyli do klasycznego numeru "Land of 1000 Dances", wybranego przez księcia. Co prawda po latach wyszło na jaw, że Meghan nie pamięta tytułu piosenki, ale kroki - jak najbardziej. Nawiasem mówiąc, do pląsów przygrywał im nie byle kto, bo orkiestra, którą pomógł młodym wybrać sam król Karol III.

Kręciliśmy się jak trąba powietrzna - obrazowo podsumowała swoje parkietowe wyczyny Meghan.

Tort weselny (autorstwa pochodzącej z Polski mistrzyni cukiernictwa Claire Ptak) młodzi kroili przy pomocy miecza, a tym zabiegom przyglądały się takie gwiazdy jak m.in. Elton John z mężem, Victoria i David Beckhamowie oraz Serena Williams.

Jak wam się podobają ich weselne kadry? Widać, że dobrze się bawili?

Więcej zdjęć księcia Harry'ego i Meghan Markle z wesela znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.