Nicola Zalewski już nie jest singlem. Jego serce skradła instagramowa piękność. Wiadomo, kim jest

Nicola Zalewski z reprezentacji Polski w piłce nożnej oficjalnie nie jest już singlem. Jego serce skradła piękna Włoszka. Sprawdziliśmy, kim jest.

Nicola Zalewski w ubiegłym roku został powołany do polskiej reprezentacji. Piłkarz urodził się we Włoszech, gdzie na co dzień pełni funkcję jednego z najważniejszych zawodników AS Romy, grając na pozycji napastnika. Włoch o polskich korzeniach od razu podbił serca fanek, jednak te będą zawiedzione. Okazuje się, że jego serce jest już zajęte. 

Zobacz wideo Kim są polskie WAGs? Mistrzyni twerku, bizneswoman i genialna piosenkarka

Nicola Zalewski już nie ukrywa miłości 

9 grudnia na Instagramie Nicoli Zalewskiego ukazało się zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. Zabrał nową ukochaną na przejażdżkę samochodem. Para trzymała się za ręce, a fani szybko przeprowadzili małe śledztwo, aby dowiedzieć się, kim jest nowa ukochana reprezentanta Polski. Tajemnicza blondynka udostępniła u siebie zdjęcie, dając tym samym do zrozumienia, że to ona znalazła miejsce w sercu piłkarza. 

Nicola Zalewski ma dziewczynęNicola Zalewski ma dziewczynę Instagram @nico_zale

Kim jest nowa ukochana Nicoli Zalewskiego?

Udało nam się sprawdzić, kim jest nowa miłość Nicoli Zalewskiego. Z Instagramowego profilu Nicol Luzardi wynika, że jest tancerką i często pojawia się w tej roli na koncertach włoskich artystów. Oprócz tego występuje w telewizji. Prywatnie często podróżuje i chętnie chwali się zgrabną sylwetką. 

 

Nicol Luzardi bez wątpienia ma szansę na zostanie jedną z najpiękniejszych WAGs. Włoszka ma perfekcyjne rysy twarzy, a oprócz tego wspaniałe wyczucie stylu. W mediach społecznościowych chwali się dopracowanymi lookami.

Nicol LuzardiNicol Luzardi Instagram @nicolluzardi

Więcej zdjęć nowej dziewczyny Zalewskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Nicola Zalewski to zaledwie 20-letni napastnik, który znalazł miejsce w polskiej reprezentacji. W tym roku miał okazję po raz pierwszy zagrać na mundialu. Szybko odnalazł wspólny język z pozostałymi zawodnikami, ale najbliższe relacje ma z Mattym Cashem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.