Rozenek planuje polityczną karierę? "Chce na tym wjechać do Parlamentu Europejskiego"

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu mocno angażuje się politycznie. Chodzi głównie o propagowanie metody in vitro. Okazuje się, że to może nie być koniec jej politycznych ambicji. Padają poważne propozycje.

Małgorzata Rozenek jest jedną z bardziej rozpoznawalnych influencerek w Polsce. Po latach telewizyjnej kariery i bywania na ściankach celebrytka coraz częściej angażuje się w sprawy społeczne. W szczególności chodzi o propagowanie metody in vitro. Zaangażowanie Małgorzaty Rozenek w bieżące sprawy polityczne trwa już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio nabrało tempa. Gwiazda coraz częściej bierze udział w inicjatywach na rzecz popularyzacji in vitro. Wyszło na jaw, że może to nieco zmienić jej priorytety i ukształtować nowe ambicje. 

Zobacz wideo Rozenek nie do poznania na okładce. Zareagowała na komentarze i pokazała zdjęcie bez obróbki

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan z synamiMałgorzata Rozenek z rodziną poszła do kina i nabrudziła. W komentarzach burza.

Małgorzata Rozenek ma szansę na polityczną karierę

Jak podaje "Super Express" Małgorzata Rozenek całkowicie wkręciła się w politykę i rozważa nawet pójście o krok dalej. Po tym, gdy zaczęła współpracować z czołowymi politykami opozycji nad powrotem programu "Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego", może mieć apetyt na więcej. Z kolei osoby ze środowiska politycznego, które miały okazję z nią współpracować, twierdzą, że Małgorzata Rozenek jest niesamowicie zaangażowana i oddana sprawie. 

Małgosia bardzo zaangażowała się w popularyzację sprawy in vitro. Chce na tym wjechać do Parlamentu Europejskiego. Zaprzyjaźniła się z Ewą Kopacz, która jest nią zachwycona i tym, co Małgosia robi dla kobiet. Podobnie inne działaczki Koalicji Obywatelskiej np. Elżbieta Łukacijewska i Barbara Nowacka - zdradził anonimowy działacz Platformy Obywatelskiej w rozmowie z "Super Expressem".

forbes women lista 100 kobiet rokuElegancka Kwaśniewska i stylowa Rubik. Niezłe wejście miała Rozenek na gale "Forbes"

Jak podaje informator "Super Expressu" Małgorzata Rozenek miałaby wystartować właśnie z list Platformy Obywatelskiej. Ponoć jej kompetencje zachwyciły nawet samego Donalda Tuska. W tej sprawie nie bez znaczenia pozostaje to, że celebrytka stanowczo odcięła się od wizji tradycyjnej rodzinny Prawa i Sprawiedliwości. Warto pamiętać, że niegdyś ojciec celebrytki był bliskim współpracownikiem Jarosława Kaczyńskiego. Natomiast dziś Donald Tusk daje jej zielone światło. 

Jest życzliwy jej kandydaturze. Uważa, że osoba tak znana, z ponad milionem obserwujących na Instagramie, może pociągnąć listę. Poza tym Małgosia kiedyś popierała PiS, jej ojciec pracował dla Jarosława Kaczyńskiego. Zatem teraz startując z ramienia PO, da sygnał, że dawni zwolennicy PiS przechodzą na stronę opozycji - zdradza informator.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek faktycznie pójdzie dalej w stronę kariery politycznej?

Więcej o: