Serdeczna Małgorzata Ohme o Rozenek w "Dzień dobry TVN": To nie jest trudne zadanie ją zastąpić

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołuje sporo emocji jako prowadząca "Dzień dobry TVN". Jej koleżanka z pracy Małgorzata Ohme stwierdziła, że nie byłoby trudno ją zastąpić. Podała powód.

Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła swoje marzenie o prowadzeniu "Dzień dobry TVN". Chociaż niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że stacja myśli o zakończeniu współpracy z nią przy programie śniadaniowym, gwiazda w rozmowie z Plotkiem je zdementowała. Nie ma jednak wątpliwości, że prezenterka wzbudza skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają, inni woleliby nie oglądać jej w śniadaniówce. Portal Jastrząb Post zapytał inną prowadzącą Małgorzatę Ohme o to, czy według niej trudno byłoby zastąpić Małgorzatę Rozenek-Majdan.

Nieudolny retusz zdjęć Małgorzaty RozenekNieudolny retusz zdjęć Małgorzaty Rozenek. Zaliczyła sporo wpadek z Photoshopem

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o wizycie u logopedki. Zdradza szczegóły

Małgorzata Ohme o Małgorzacie Rozenek-Majdan. "Nigdy nie było aż takiej agresji"

Małgorzata Ohme uważa, że potencjalny następca Małgorzaty Rozenek-Majdan nie miałby trudno. Na jej koleżankę z pracy wylewa się ogromna fala hejtu.

To nie jest trudne zadanie zastąpić Małgosię Rozenek, bo ktokolwiek by Małgosię zastąpił, to i tak by uzyskał miano następcy Małgosi Rozenek, ponieważ poziom prześladowań i hejtu związanego z Gosią jest nieprawdopodobny. Jest skandaliczny (...) nigdy nie było aż takiej agresji.

Dziennikarka i psycholożka zauważa, że prezenterka wzbudza różne, czasem dość skrajne emocje. Zupełnie inaczej jest w przypadku Ohme.

Gosia ma umiejętność polaryzacji ludzi. Są osoby, które ją absolutnie uwielbiają i jest ta druga część, która jej nienawidzi. Nie ma środka. Kiedyś twórcy telewizji mówili, że taka ma być gwiazda. Ja taką gwiazdą nie jestem, nie wzbudzam tyle nienawiści i może uwielbienia. Jestem bliżej środka, może to jest nudne - mówi.

Dodaje, że wie o tym, jak Małgorzata Rozenek-Majdan się stara i jak dużo poświęca czasu, aby dobrze przygotować się do porannego programu.

Natomiast myślę, że Gosia się bardzo stara. Wiem, że bardzo się przygotowuje, bardzo jej zależy. Nie oglądam tych naszych programów, bo jestem zmęczona telewizją, więc trudno mi to oceniać. Od ludzi z wewnątrz wiem, że jest w to bardzo zaangażowana i też jest mega twardą laską. Myślę, że wiedziała, że tak będzie.

Mariusz Szczygieł, Katarzyna LaskowskaKatarzyna Laskowska była gwiazdą. Wróciła jednak do prawdziwej pasji

Na koniec powiedziała, że Rozenek-Majdan ma wokół siebie ludzi, którzy ją chronią i wspierają. To z pewnością pomaga jej, gdy mierzy się z krytyką i gorzkimi słowami.

Zobacz też: Agata Młynarska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Dzień dobry TVN"? "Szykuję niespodziankę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: