Agata Młynarska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Dzień dobry TVN"? "Szykuję niespodziankę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Młynarska pojawiła się gościnnie w odcinku "Dzień dobry TVN", na co bardzo entuzjastycznie zareagowali widzowie śniadaniówki. Zapytaliśmy więc dziennikarkę, czy rzeczywiście rozważyłaby powrót do porannego programu w roli gospodyni.

Jesienią tego roku do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" dołączyła Małgorzata Rozenek. Choć dla niej samej praca w porannym show była spełnieniem marzeń, widzowie nie przepadają za odcinkami, kiedy obok Krzysztofa Skórzyńskiego pojawia się na ekranie. Rozenek TVN-owską śniadaniówkę prowadzi dopiero od kilku miesięcy i być może potrzebuje jeszcze czasu, aby poczuć się nieco pewniej w emitowanym na żywo formacie. Fani "Dzień dobry TVN" nie chcą jednak czekać i oczekują, że stacja jak najszybciej wprowadzi zmiany.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek w Kole Plotka

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Agata Młynarska komentuje pomysł widzów, aby dołączyła do "Dzień dobry TVN"

Pod koniec listopada Mateusz Hładki zaprosił do "Dzień dobry TVN"  Agatę Młynarską. Dziennikarka wystąpiła razem z nim w cyklu show-biznesowym i komentowała newsy dotyczące gwiazd. Pojawienie się Młynarskiej na kanapie śniadaniówki niezwykle spodobało się widzom programu. W komentarzach nie tylko chwalili kunszt dziennikarki, ale też zachęcali ją, aby rozważyła dołączenie na stałe do grona prowadzących "Dzień dobry TVN".

Jest mi bardzo miło, że publiczność docenia mój profesjonalizm i chętnie by mnie widziała wśród gospodarzy porannego programu. Mam już za sobą takie doświadczenia. Przypomnę, że pierwszy odcinek "Pytania na śniadanie" prowadziłam wspólnie z Dorotą Wellman - mówi Plotkowi Młynarska.

Dodała, że obecnie prowadzi w TVN Style autorski program "Bez tabu". To jednak nie wszystko. Wygląda na to, że Agata Młynarska rzeczywiście pojawi się jeszcze w śniadaniówce, jednak raczej nie w roli gospodyni.

Przygotowuję jeszcze dodatkową niespodziankę dla widzów porannego programu TVN - zdradziła tajemniczo.

Dziennikarka podkreśliła też, że trzyma kciuki za obecnych prowadzących.

Sekunduję prowadzącym poranny program. To kawałek bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy - podsumowała w rozmowie z Plotkiem.

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Agata Młynarska z "Pytaniem na śniadanie" związana była od początku istnienia formatu, który premierę miał w 2002 roku. Choć pierwszy odcinek prowadziła z Dorotą Wellman, na ekranie partnerował jej najczęściej Jarosław Kret. Po kilku latach Młynarska odeszła z TVP do Polsatu, a z publicznym nadawcą na krótko związała się ponownie w 2013 roku, zostając prowadzącą talk-show "Świat się kręci". Z Telewizji Polskiej odeszła ponownie trzy lata później.

Niezależnie od tego, co o Rozenek jako prowadzącej "Dzień dobry TVN" sądzą widzowie, stacja jest chyba zadowolona z jej pracy. Gospodyni śniadaniówki w rozmowie z nami dementowała plotki, jakoby planowano zastąpić ją kimś innym.

Więcej o: