Małgorzata Rozenek poszła na całość i udekorowała dom na święta. Salon jak z filmu. Są kule śnieżne i złoty jeleń

Małgorzata Rozenek kocha dekorować wnętrza na różne okoliczności. Nikogo pewnie nie zdziwiło, że już w pierwszy dzień grudnia pochwaliła się odmienionym domem. Jest jak w filmie.

Małgorzata Rozenek uwielbia dekorować wnętrza i poświęca temu wiele czasu. Jeszcze kilka miesięcy temu dzieliła się relacjami z przeprowadzki do nowego domu. Zadbała o każdy szczegół, począwszy od ogrodu, przez kuchnię i salon, aż do sypialni. Teraz przyszła pora na zmianę wystroju, bo właśnie zaczął się grudzień. "Perfekcyjna" i tym razem podeszła konkretnie do sprawy.

Zobacz wideo Radosław Majdan "międli" ucho Małgorzaty Rozenek. Ale czy ona to lubi?

Małgorzata Rozenek udekorowała dom na święta

Małgorzata Rozenek wraz z ekipą dekoratorów wnętrz spędzili cały dzień na ozdabianiu domu. Żona Radosława Majdana z uwagi na zmęczenie, póki co zdecydowała się pokazać jedynie salon, ale on sam robi ogromne wrażenie. Przy oknach stanęła pokaźna choinka ubrana w klasyczne, błyszczące bombki i białe światełka. Podobne dostrzegamy również na zielonych łańcuchach pod sufitami.

Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na świętaMałgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta Instagram @m_rozenek

Największe wrażenie robi serce dużego pokoju Majdanów. Na kanapie znalazły się poduszki z napisami w kształcie czerwonych gwiazd i cukrowych laseczek. Na stoliku dostrzegamy śnieżne kule, a w tle złotego jelenia. Z kolei na kominku zawisły personalizowane skarpety dla każdego domownika. 

Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na świętaMałgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta Instagram @m_rozenek

Tegorocznym motywem przewodnim w domu Perfekcyjnej są dzwoneczki. Znajdziemy je zarówno na wieńcach zdobionych ogromnymi czerwonymi kokardami, jak i na schodach. Małgorzata Rozenek postawiła na ogromnym stole złote choinki, wazon z roślinami, czerwone maty ze świątecznym napisem, a także domek z piernika. 

Małgorzata Rozenek ozdobiła dom na świętaMałgorzata Rozenek ozdobiła dom na święta Instagram @m_rozenek

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek i tym razem stanęła a wysokości zadania, jeśli chodzi o świąteczny wystrój. Więcej zdjęć domu Majdanów znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Małgorzata Rozenek, Wojciech Amaro z żoną AgnieszkąRozenek mieszka w byłym domu Amaro. Co oni na to?

Więcej o: