Rozenek mieszka w byłym domu Amaro. Jest im trudno: Staram się nie zaglądać na Instagram Gosi

Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną kilka miesięcy temu przeprowadziła się do nowego lokum, które wcześniej należało do Agnieszki i Wojciecha Amaro. Żona szefa kuchni przyznała, że dziwnie się czuje, gdy ogląda relacje prezenterki nagrywane w jej starym domu.

Małgorzata Rozenek-Majdan kilka miesięcy temu zamieszkała w nowym domu, a przeprowadzkę relacjonowała na Instagramie. Okazało się, że lokum w przeszłości należało do Wojciecha Amaro i jego żony Agnieszki, jednak zdecydowali się je sprzedać, a nowy właściciel je wynajął. Żona kucharza w rozmowie z portalem Jastrząb Post powiedziała, że nie czuje się do końca komfortowo, gdy ogląda relacje na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan i widzi swój stary dom.

Anna-Maria SiekluckaSieklucka pochwaliła się apartamentem. W salonie konsola

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała swój ogród. Wow!

Dom Małgorzaty Rozenek-Majdan należał do Wojciecha i Agnieszki Amaro. "Dziwne uczucie"

Małgorzata Rozenek-Majdan po narodzinach trzeciego syna podjęła decyzję o przeprowadzce do większego lokum. Gwiazda planuje budowę domu, jednak przez problemy urzędowe musi jeszcze z tym poczekać. Wraz z rodziną wynajęła dom na obrzeżach Warszawy. W przeszłości należał on do Wojciecha Amaro i jego żony - Agnieszka włożyła dużo serca w projektowanie i urządzanie. Z tego względu nie jest jej łatwo patrzeć, jak mieszka w nim ktoś inny, o czym powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Dziwnie, jak się widzi swoje łóżko, swoje meble, a w nim nieswojego męża. To jest dziwne uczucie, przyznaję. Staram się nie zaglądać za często na Instagram Gosi. Mam duży sentyment do swojego domu, ponieważ wszystko w tym domu zaprojektowałam ja i lubiłam ten dom - powiedziała.

Restaurator dodał, że dom był spełnieniem marzeń jego żony.

Na pewnym etapie życia to była taka perełka i spełnienie wszystkich marzeń żony. Zresztą był to projekt błyskawiczny. Od momentu wbicia pierwszej łopaty, do momentu, kiedy weszliśmy do domu z dziećmi i szczoteczki do zębów w łazienkach, i wszystko było na swoich miejscach, tak że można było wszystkiego od razu używać. To było mniej niż 12 miesięcy. Żona jest niecierpliwa.

Mimo wszystko cieszyli się, gdy zobaczyli, że Małgorzata Rozenek-Majdan była bardzo podekscytowana przeprowadzką.

Zdziwienie, radość. Cieszyliśmy się. Widzieliśmy, jak bardzo Małgosia przeżywa tę przeprowadzkę, jak bardzo się cieszy. Dla nas też to była taka radość, że im się podoba.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek skradła serca fanek tą stylizacją. Patrzą zwłaszcza na buty

Obecnie Wojciech Amaro z rodziną mieszkają w luksusowej willi na Wilanowie, kucharz ma także własną farmę w Dębówce. 

Zdjęcia z domu Małgorzaty Rozenek-Majdan znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Wojciech Modest Amaro o nawróceniu. Wybudował w domu kaplicę. "Realizuję apostolskie wezwanie"

Więcej o: