Małgorzata Rozenek z rodziną na świątecznym zdjęciu. W komentarzach burza o buty. "Nie pasują do scenerii"

Małgorzata Rozenek podzieliła się na Instagramie efektami świątecznej sesji zdjęciowej, w której wystąpiła z całą rodziną. Internauci w komentarzach zwrócili uwagę na jedną rzecz.

Małgorzata Rozenek już poczuła magię świąt. Na InstaStories relacjonowała, jak w tym roku wyglądają wnętrza jej domu. Jest bardzo klimatycznie i na bogato. Motywem przewodnim w rezydencji "Perfekcyjnej" są dzwonki. Na Instagramie prezenterki pojawił się również świąteczny kadr przedstawiający całą rodzinę. Tym razem nie posądzono jej o nadmierny retusz, ale burzę wywołały zdaniem internautów nieodpowiednie buty

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Rozenek lubią majstrować przy instagramowych zdjęciach. Nie tylko one. Tak polskie gwiazdy wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata Rozenek na świątecznym zdjęciu z rodziną. Poruszenie wywołały buty 

Małgorzata Rozenek chętnie bierze udział w rodzinnych sesjach zdjęciowych, a efektami chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem z Radosławem, Tadeuszem, Stanisławem i najmłodszym Heniem zapozowali do świątecznej sesji reklamowej jednej z marek biżuterii. Wszyscy członkowie rodziny ubrani są w jasne swetry i zimowe buty. Wyjątkiem jest obuwie Małgorzaty, która ma na sobie modne szpilki ze sznurem pereł wokół kostek. 

Zima i rodzina - zwięźle napisała celebrytka.
 

W sekcji komentarzy internauci natychmiast zwrócili uwagę na nieodpowiednie obuwie Małgorzaty. 

I sandały, a wokół tyle śniegu.
Mogli dać inne buty pani Rozenek, bo te nie pasują do zimowej scenerii.
Zima a szpileczki jak na lato - czytamy.

Anna Nicole Smith z mężemAnna Nicole Smith miała być drugą Marylin Monroe. Zmarła tak jak idolka

Tym razem "perfekcyjna" nie zdecydowała się na to, by skonfrontować się z internautami - szczerze mówiąc, nie dziwimy się. Buty są piękne, a śnieg i cała sceneria sztuczna - na sesji zdjęciowej ma być ładnie, nie praktycznie. Prezenterka nigdy zresztą nie ukrywała, że kocha modę, a w Kole Plotka wspominała, że na imprezę woli przyjść nieumalowana, niż niewystrojona.

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek z rodziną znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Zanim tam zajrzycie, spójrzcie jednak jeszcze raz na zdjęcie familii Rozenków Majdanów. Zdaje się bowiem, że sokole oko internautów wyrażających opinie na każdy temat tak bardzo skupiło się na obuwiu Małgorzaty, że pominęło inny - być może interesujący szczegół. Zastanawia nas, czy podniesiona nogawka spodni Radosława, eksponująca logo drogiej marki (Louis Vuitton), to przypadek czy celowe zagranie. Jak sądzicie?

Więcej o: