Gala "Forbes Women". Rozenek na imprezę podjechała sportowym wozem. Miała problemy z wyjściem

Na zorganizowanym przez magazyn "Forbes Women" wydarzeniu pojawiło się wiele znanych osób. Sprawdzamy, jak zaprezentowały się na ściance.

We wtorek 6 grudnia odbyła się gala "Forbes Women". Wydarzenie to miało na celu wyrazić uznanie dla inicjatyw, postaw i zawodowych osiągnięć polskich kobiet. Na ogłoszonej przez magazyn liście znalazły się między innymi aktywistki, mentorki, gwiazdy ze świata sportu i show-biznesu. Zobaczcie, kto pojawił się na tegorocznej gali. 

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Zobacz wideo "Dzieciaczki", "masełko", "chlebeczek" - Małgorzata Rozenek nienawidzi zdrobnień. A co z "Gosią"?

Gwiazdy na gali magazynu "Forbes Women". Dawno niewidziana Mariola Bojarska-Ferenc i stylowa Anja Rubik. Niezłe wejście miała Małgorzata Rozenek

Jedną z zaproszonych osób była Małgorzata Rozenek, która 6 grudnia miała ręce pełne roboty. Kilka godzin wcześniej brylowała na pierwszych urodzinach stacjonarnego butiku swojej marki. Następnie wskoczyła w elegancką stylizację i wieczorem zjawiła się na gali magazynu "Forbes Women". Specjalnie na tę okazję "Perfekcyjna" wybrała zestaw składający się z czarnych spodni i dopasowanej kolorystycznie bluzki. Całość uzupełniła butami na bardzo wysokim obcasie.

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym prowadząca "Dzień dobry TVN" próbowała wydostać się z sportowego auta. Okazało się, że nie było to wcale takie łatwe. Obstawiamy, że to przez niskie zawieszenie samochodu Rozenek miała trudności z wyjściem z pojazdu. Zadania nie ułatwiało też obuwie, jakie miała na sobie. Na szczęście mogła liczyć na pomoc i po krótkiej chwili udało się pokonać kłopoty. 

)Magorzata Rozenek-Majdan i McLaren auto)Magorzata Rozenek-Majdan i McLaren auto Radosaw NAWROCKI / Forum / Radosaw NAWROCKI / Forum

Na wydarzeniu pojawiła się również Mariola Bojarska-Ferenc. Jej obecność na gali była sporym zaskoczeniem, ponieważ rzadko widzimy ją na branżowych imprezach. Podobnie, jak Małgorzata Rozenek ona także postawiła na czarne spodnie i bluzkę w tym samym odcieniu. 

forbes women lista 100 kobiet rokuforbes women lista 100 kobiet roku KAPiF.pl / KAPIF.pl

Anja Rubik nie tylko pozowała na ściance, ale również pojawiła się na scenie. Modelka opowiadała o tym, dlaczego tak ważna jest edukacja seksualna. W przygotowanej galerii u góry strony możecie zobaczyć jaką stylizację wybrała na galę magazynu "Forbes Women". Są tam również zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej.

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle i książę Harry pozują na ściance. Wzięli udział w gali w Nowym Jorku

Więcej o: