Książę Harry i Meghan Markle w nowym zwiastunie dokumentu Netfliksa. Padają oskarżenia: Chodzi o rasę

Każdy mógł się spodziewać, że książę Harry i Meghan Markle w dokumencie Netfliksa pokażą nieznane dotąd fakty z ich życia. Jednak chyba nikt nie mógł się domyślić, że światło dzienne ujrzą aż tak mocne sceny. "Chodzi o nienawiść. Chodzi o rasę" - padło w nowym zwiastunie produkcji.

Książę Harry i Meghan Markle już od dłuższego czasu zapowiadali, że zaprezentują światu dokument, który odkryje mroczne strony życia w monarchii brytyjskiej. Tak też się stało. Małżeństwo od trzech lat nie pełni już funkcji na dworze monarchii brytyjskiej. Powody tej odważnej decyzji prawdopodobnie zostaną odsłonięte w dokumencie, który zostanie wyemitowany we współpracy z Netfliksem. Pierwszy przedsmak widzowie mogli usłyszeć w ich głośnym wywiadzie dla Oprah Winfrey. Teraz trafiła do sieci zapowiedź, która podkreśla, że na dworze królewskim mogło dochodzić do zachowań rasistowskich. Pały mocne słowa.

Polecamy: Książę Harry i Meghan Markle spotkali się z Oprah Winfrey. Wyszło na jaw, w jakim celu. "Są jej to winni"

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

Ta produkcja odsłoni wszystkie skandale. "Chodzi o nienawiść. Chodzi o rasę"

Dzieło we współpracy księcia Harry'ego i Meghan Markle z Netfliksem ma pokazać najmroczniejsze strony ich życia w monarchii brytyjskiej. Po najnowszej zapowiedzi można się spodziewać głośnej premiery, która wzbudzi niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą mrocznych wyznań i kontrowersyjnych oskarżeń o rasizm. W trailerze padły mocne wypowiedzi, które na długo pozostają w pamięci.

Rozpętano wojnę przeciwko Meghan, na której mieli skorzystać inni. To brudna gra. Chodzi o nienawiść. Chodzi o rasę - pada w trailerze.
 

Warto dodać, że to nie pierwszy skandal z rasistowskim tłem, który pojawia się na królewskim dworze. Ostatnio matka chrzestna księcia Williama dopuściła się rasistowskich odzywek pod adresem brytyjskiej aktywistki. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Więcej o: