Szczęsny zwrócił się do fanów po porażce z Francją. Mówi o poświęceniu. Zapowiedział, co dalej z jego karierą

Wojciech Szczęsny po zakończonym meczu Polska-Francja podbiegł od razu do syna Liama. Bramkarz opublikował post na Instagramie, w którym zwrócił się do fanów. Przy okazji wyznał, jaką lekcję wyciągnął z przegranego spotkania jego syn.

Choć Polacy przegrali starcie z Francją 3:1, możemy być dumni z naszej kadry narodowej. Komentatorzy zgodnie przyznali, że było to nasze najlepsze wystąpienie na tegorocznym Mundialu. Wojciech Szczęsny po raz pierwszy od rozpoczęcia mistrzostw świata w Katarze miał realne wsparcie rodziny. Z trybun kibicowała mu Marina Łuczenko-Szczęsna i wpatrzony w ojca jak w obrazek Liam. Po zakończonym spotkaniu bramkarz natychmiast udał się do bliskich. Mogliśmy wówczas ujrzeć, jak przytula przejętego syna. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Krychowiaka na zdjęciu sprzed lat trudno rozpoznać

Zobacz wideo To nie jest takie proste. Kibice próbują wymówić "Wojciech Szczęsny"

Wojciech Szczęsny podsumował Mundial: Wracam do domu dumny z naszej drużyny

Wojciech Szczęsny podsumował na Instagramie swój udział na Mundialu w Katarze. Jednocześnie zapowiedział walkę o Euro 2024. 

Skończyły się dla nas te Mistrzostwa Świata. Te na które czekałem, te na które pracowałem, te o których marzyłem. I chociaż ambicja kazała zrobić coś więcej, to wracam do domu dumny z naszej drużyny! Dziękuje bardzo wszystkim kibicom za wsparcie w tym wyjątkowym okresie. Tym ze stadionu, tym zza telewizora, ale przede wszystkim Marinie i synkowi Liamowi, który dzisiaj zrozumiał, że można przegrać z duma i honorem. Głowa do góry, zaczynamy walkę o Euro 2024 - napisał Wojciech Szczęsny na Instagramie.
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Tym samym, bramkarz polskiej reprezentacji przyznał, że przez najbliższe lata nadal ma zamiar występować w biało-czerwonych barwach. Kibice mogą się spodziewać, że piłkarz zawalczy o dobry wynik dla Polski na Euro 2024. Przypomnijmy, że podczas Euro 2020 Polska zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie i zakończyła turniej bez awansu. 

Pod postem Wojciecha Szczęsnego na Instagramie posypały się podziękowania od fanów i wyrazy uznania. Swój szacunek wyrazili także celebryci, m.in. Monika Olejnik, Karolina Fernstein-Kraśko, Golec uOrkiestra, Rafał Jonkisz i Dominika Grosicka.

Więcej o:
Copyright © Agora SA