Małgorzata Ohme komentuje ślub Rzeźniczaka. "Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji, jeśli chodzi o etykę, moralność"

Małgorzata Ohme jakiś czas temu miała okazję porozmawiać z Magdaleną Stępień. Teraz przy okazji ślubu byłego partnera modelki zdradziła, co myśli o zmianach w jego życiu. Wyszło dość dyplomatycznie.

Jakub Rzeźniczak ostatnio podzielił się z fanami ważną nowiną. Piłkarz wziął ślub w Miami z Pauliną Nowicką, z którą związał się jeszcze, kiedy Magdalena Stępień była w ciąży. W mediach szybko pojawiły się pierwsze zdjęcia z ceremonii na plaży, która wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. Teraz sprawę skomentowała dziennikarka TVN

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o córce i swoim dzieciństwie: "Nie jestem naiwna"

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Małgorzata Ohme komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka

Małgorzata Ohme jakiś czas temu gościła na kanapie "Dzień dobry TVN" Magdalenę Stępień. To właśnie z psycholożką miała możliwość po raz pierwszy poruszyć temat śmierci syna Oliwierka. Teraz w rozmowie Jastrząb Post wyznała, co myśli o ślubie Jakuba Rzeźniczaka. Przy okazji wróciła wspomnieniami do rozmowy z jego byłą partnerką i mamą syna.

Ja uważam, że nie należy oceniać. Im bardziej oceniamy, tym bardziej dajemy sobie prawo do przekraczania czyichś granic. My tak naprawdę nigdy nie wiemy. Ja też zawsze mówię, że to są wszystko obrazki, poszlaki. Akurat ta historia jest mi bliska, bo miałam bardzo długi i wzruszający wywiad z Magdą w „Dzień dobry TVN". Jeden z najbardziej wzruszających wywiadów, jakie miałam w życiu.

Dodała jednak:

Tak po ludzku i moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji, jeśli chodzi o etykę, moralność. Nie odbieram tego dobrze. Nie chciałabym, żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował - wyznała.

Nie tylko Małgorzata Ohmę skomentowała ślub piłkarza. Wcześniej do sprawy odniósł się znany lekarz gwiazd Krzysztof Gójdź, który został zaproszony na uroczystość. Bronił zakochanych i przy okazji wbił szpilę Magdalenie Stępień. Z kolei matka córki Jakuba Rzeźniczaka wypowiadając się na temat zmian w jego życiu nie przebierała w słowach

Zobacz też: Paulina Nowicka na nowym nagraniu ze ślubu. Odważny przód sukni. Co za dekolt!

Jakub Rzeźniczak i Paulina NowickaMiesiąc miodowy Rzeźniczaka i Nowickiej. Romantycznym kadrom nie ma końca

Więcej o: