Jakub Rzeźniczak reaguje na komentarze po ślubie. Zgodził się z jedną z fanek: W punkt

Na Jakuba Rzeźniczaka wylała się fala krytyki po tym, jak opublikował zdjęcie ze ślubu z Pauliną Nowicką. Piłkarz odpowiedział na jeden z komentarzy w mediach społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak wziął ślub z Pauliną Nowicką, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Piłkarz opublikował piękne zdjęcie na Instagramie, na którym w eleganckim garniturze całuje wybrankę ubraną w suknie ślubną. W komentarzach pod postem pojawiły się życzenia szczęścia, ale też liczne słowa potępienia. Wielu internautów przywoływało wspomnienia o śmierci Oliwiera, zarzucając piłkarzowi, że zbyt szybko zakończył żałobę. Jakub Rzeźniczak odpowiedział teraz na krytykę.

Smaszcz nie ujawniła wszystkiego na temat byłego męża. 'Jeszcze mnóstwo kłamstw'Smaszcz nie ujawniła wszystkiego na temat byłego męża. "Jeszcze mnóstwo kłamstw"

Jakub Rzeźniczak odpowiada na krytyczny komentarz po ślubie

Post Jakuba Rzeźniczaka wywołał ogromne kontrowersje. 

 

Jedna z internautek stanęła jednak w obronie piłkarza i stwierdziła, że cokolwiek on zrobi, będzie krytykowany.

Magda jest zła, bo obnosi się ze swoją żałobą, a Kuba jest zły, bo jej nie pokazuje. Ludzie, opamiętajcie się! Skupcie na swoim życiu. Co za mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych.

Ten komentarz spotkał się z bardzo dużą ilością pozytywnych odpowiedzi. Zareagował na niego również sam Jakub Rzeźniczak.

Czemu tak niewielu ludzi potrafi myśleć tak, jak pani. W punkt.

Krzysztof Gojdź jest dobrym znajomym Jakuba Rzeźniczaka i był zaproszony na ślub pary, który miał miejsce na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Lekarz w rozmowie z Pudelkiem życzył młodej parze dużo szczęścia i zaznaczył, że wie, z jaką traumą mierzył się jego przyjaciel.

Niech się cieszą swoim szczęściem. Z Kubą znamy się wiele lat. Tak jak kibicowałem mu w związku z Edytą [byłą żoną Rzeźniczaka - red.], tak teraz cieszę się jego miłością w związku z Pauliną. To wspaniała, ambitna i wspierająca Kubę dziewczyna. Wiem, jak ostatni czas był dla Kuby bardzo trudny. W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta.

Według was Jakub Rzeźniczak zbyt szybko zdecydował się na ślub?

Marcin MroczekMarcin Mroczek imponuje zaradnością. Podzielił się patentami na oszczędzanie

Więcej o: