Jakub Rzeźniczak reaguje na komentarze po ślubie. Zgodził się z jedną z fanek: W punkt

Na Jakuba Rzeźniczaka wylała się fala krytyki po tym, jak opublikował zdjęcie ze ślubu z Pauliną Nowicką. Piłkarz odpowiedział na jeden z komentarzy w mediach społecznościowych.

Jakub Rzeźniczak wziął ślub z Pauliną Nowicką, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Piłkarz opublikował piękne zdjęcie na Instagramie, na którym w eleganckim garniturze całuje wybrankę ubraną w suknie ślubną. W komentarzach pod postem pojawiły się życzenia szczęścia, ale też liczne słowa potępienia. Wielu internautów przywoływało wspomnienia o śmierci Oliwiera, zarzucając piłkarzowi, że zbyt szybko zakończył żałobę. Jakub Rzeźniczak odpowiedział teraz na krytykę.

Jakub Rzeźniczak odpowiada na krytyczny komentarz po ślubie

Post Jakuba Rzeźniczaka wywołał ogromne kontrowersje. 

 

Jedna z internautek stanęła jednak w obronie piłkarza i stwierdziła, że cokolwiek on zrobi, będzie krytykowany.

Magda jest zła, bo obnosi się ze swoją żałobą, a Kuba jest zły, bo jej nie pokazuje. Ludzie, opamiętajcie się! Skupcie na swoim życiu. Co za mentalność, wszyscy eksperci od analizy życia i zachowań innych.

Ten komentarz spotkał się z bardzo dużą ilością pozytywnych odpowiedzi. Zareagował na niego również sam Jakub Rzeźniczak.

Czemu tak niewielu ludzi potrafi myśleć tak, jak pani. W punkt.

Krzysztof Gojdź jest dobrym znajomym Jakuba Rzeźniczaka i był zaproszony na ślub pary, który miał miejsce na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Lekarz w rozmowie z Pudelkiem życzył młodej parze dużo szczęścia i zaznaczył, że wie, z jaką traumą mierzył się jego przyjaciel.

Niech się cieszą swoim szczęściem. Z Kubą znamy się wiele lat. Tak jak kibicowałem mu w związku z Edytą [byłą żoną Rzeźniczaka - red.], tak teraz cieszę się jego miłością w związku z Pauliną. To wspaniała, ambitna i wspierająca Kubę dziewczyna. Wiem, jak ostatni czas był dla Kuby bardzo trudny. W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta.

Według was Jakub Rzeźniczak zbyt szybko zdecydował się na ślub?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.