Poszła na siłownię w takim stroju do ćwiczeń. Usłyszała, że ma się przebrać

Influencerka fitness na siłowni usłyszała, że jej strój jest nieodpowiedni, bo odsłania zbyt wiele ciała. Jej odpowiedź? Wymowna.

Kayla Kaukola to influencerka fitness, która prężnie działa na TikToku, gdzie chwali się swoimi treningami i postępami na siłowni. Zgromadziła już sporą liczbę obserwatorów. Aktualnie jej poczynania śledzi ponad 45 tysięcy osób. Ich uwagę przyciągnęło zwłaszcza jedno z nowszych nagrań influencerki - to dotyczące "niewłaściwego" stroju na siłownię. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa trenuje na domowej siłowni

Carolina Calvagni, Nicolas Tagliafico, Leo Messi, Antonella RoccuzzoDe Paul związał się z piosenkarką, a Martinez z właścicielką restauracji

Miała się przebrać, bo jednej z kobiet nie spodobał się jej strój

Kayla Kaukola opublikowała na TikToku nagranie, na którym pozuje w dopasowanych ciemnych leginsach i biustonoszu typu opaska. Wydawać by się mogło, że to zwyczajny strój do ćwiczeń i nie będzie zwracał uwagi. Okazuje się jednak, że taki sportowy zestaw nie spodobał się ćwiczącej na siłowni obok Kaukoli kobiecie.

Jakaś kobieta z siłowni poczuła się urażona, bo moje sportowe staniki typu bandeau (opaska) zbyt dużo odsłaniają - napisała Kayla.

Okazuje się, że influencerka nie przejęła się uwagą. Na nagraniu słyszymy wszak dialog, który idealnie wpisuje się w całą sytuację:

Zdejmij to!
Po moim trupie.

Internauci podzieleni

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Większość internautów stanęła po stronie Kayli. W stroju nie widzieli niczego niestosownego i podkreślali, że wygląda na wygodny. 

Wyglądasz świetnie. To normalny strój.
Wyglądasz super, nie słuchaj, co mówią inni.
Ten biustonosz zakrywa więcej niż inne sportowe.

Nie obyło się jednak też bez głosów, że można ubierać się skromniej.

Dlaczego po prostu nie ubierzesz się odpowiednio, skromniej. Dlaczego ludzie zapominają o skromności w miejscach publicznych, które przecież dzielą z innymi? -  dopytywała jedna z internautek.

A co wy myślicie o tej sytuacji? 

Więcej o: