Emilia Komarnicka dla męża traciła głowę i odeszła od narzeczonego. Ślub był tuż-tuż

Emilia Komarnicka jest od pięciu lat żoną Redbada Klynstra. Mało kto jednak wie, że to dla niego zostawiła poprzedniego partnera, z którym była już zaręczona.

W sierpniu Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra świętowali piątą rocznicę ślubu. Aktorka podzieliła się wtedy w mediach społecznościowych zdjęciami z ceremonii i wyznała, że jest żoną wymarzonego mężczyzny. Nie wszyscy jednak pamiętają, jak niewiele zabrakło, a do ich małżeństwa by nie doszło. Komarnicka była wcześniej bowiem zaręczona z Łukaszem Konopką.

Zobacz wideo Emilia Komarnicka-Klynstra o rodzinnej podróży kamperem

Emilia Komarnicka odeszła od partnera przed ślubem

Aktorka poznała Konopkę w Łódzkiej Szkole Filmowej. Ona dopiero zaczynała studia, a on już je kończył. Szybko się zaprzyjaźnili, a po czasie pojawiła się miłość. Uchodzili za doskonale zgraną parę, więc kiedy w mediach pojawiła się informacja, że są zaręczeni, nikt nie był specjalnie zdziwiony. Wkrótce potem jednak ich związek napotkał poważne przeciwności. Kariera Komarnickiej za sprawą serialu "Na dobre i na złe" nabierała olbrzymiego tempa i coraz rzadziej bywała w domu. Przetrwali tę próbę, ale odłożyli plany ślubu na przyszłość. 

Komarnicka Emilia, Konopka ŁukaszKomarnicka Emilia, Konopka Łukasz kapif

Pod koniec 2014 roku stało się jednak coś, co odmieniło życie narzeczonych. Komarnicka dostała rolę w sztuce "Małe zbrodnie małżeńskie", którą wyreżyserował Redbad Klynstra. Oboje znali się już ze wspomnianego serialu, jednak miłość pojawiła się dopiero na deskach teatru. Stracili dla siebie głowę i aktorka odeszła od dotychczasowego partnera. Niespełna trzy lata później zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Natomiast Łukasz Konopka znalazł miłość w ramionach Julii Balsewicz, z którą -jak przekonuje- jest bardzo szczęśliwy.

Więcej o:
Copyright © Agora SA