Blanka Lipińska pokazała zdjęcie, na którym nie przypomina siebie. "Ważyłam 84 kg"

Blanka Lipińska podzieliła się zdjęciem sprzed lat, na którym wygląda nie do poznania. Celebrytka ma na nim nieco zbędnych kilogramów, przekonuje więc, że nie musi nikt jej tłumaczyć, czym jest nadwaga.

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka uwielbia za ich pośrednictwem skracać dystans z fanami. Chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia i odpowiada na liczne pytania czytelników jej książek. Tym razem jednak bardzo zaskoczyła internautów. Podzieliła się zdjęciem sprzed lat, na którym jest nie do poznania.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o problemach z ortografią na poziomie podstawówki

Romans księcia Harry'egoCelebrytka, która jest 13 lat starsza od księcia Harry?ego wspomina ich romans

Blanka Lipińska udowadnia, że wie co nieco o nadwadze

Gwiazda niedawno zdenerwowała się gdy, usłyszała, że nie powinna wypowiadać się o nadwadze, bo nic o niej nie wie. Podzieliła się zdjęciem na InsaStories sprzed lat, na którym nie jest tak szczupła jak obecnie.

Kiedyś wyglądałam tak. Więc nie mówcie mi: Nie wiesz, jak to jest być plus size". Wiem! Bo w szczycie formy przy wzroście 160 cm ważyłam 84 kg.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska instagram.com/ blanka_lipinska

Rzeczywiście na przestrzeni lat autorka erotyków bardzo się zmieniła. Z pewnością duża w tym zasługa treningów i odpowiedniej diety. Niemniej, swego czasu przyznała w rozmowie z "Vivą", że ma na swoim koncie kilka poprawek, osiągniętych dzięki medycynie estetycznej.

Mam zrobioną wolumetrię twarzy, bo zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować. (...) Gdyby mi ktoś nie powiedział, że jest taka operacja, to nadal byłabym smutnym księżycem. Wszystko jest dla ludzi, byle z głową.

Blanka Lipińska na InstaStories podkreśliła również, że na opublikowanym zdjęciu ważyła mniej niż 84 kilogramy. Tyle jednak jej waga wskazywała w "najgorszym" momencie.

Barbara Giertych, Roman GiertychTrudne chwile w rodzinie Giertychów. Proszą o modlitwę za córkę

Więcej o: