Trudne chwile w rodzinie Giertychów. Proszą o modlitwę za córkę

Żona Romana Giertycha, Barbara Giertych umieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym poinformowała, że ich 9-letnia córka musi przejść operację serca.

Roman Giertych, polityk i prawnik, który był liderem Ligi Polskich Rodzin oraz wiceprezesem Rady Ministrów i ministrem edukacji narodowej, od prawie 25 lat jest mężem Barbary Giertych. Poznali się na zjeździe Młodzieży Wszechpolskiej - Giertych w przeszłości był prezesem organizacji. Para doczekała się czwórki dzieci: Marysi, Karoliny, Leona i Alicji Antoniny. 27 listopada Barbara Giertych za pośrednictwem Twittera poinformowała, że ich najmłodsza, 9-letnia córka będzie miała operację serca.

Zobacz wideo Giertych był inwigilowany Pegasusem. Jakie były powody?

Córka Romana Giertycha musi przejść operację serca. Jego żona prosi o modlitwę

Barbara Giertych na Twitterze napisała, że jej 9-letnia córka Alicja długo czekała na operację. Poprosiła o wsparcie.

Jutro moja córeczka Alicja (9 lat) ma operację serduszka. Długo na nią czekała… Pamiętajcie, proszę o niej. Wiem, że wszystko będzie dobrze.

W komentarzach internauci wysyłają ciepłe słowa:

Będę myślał o Alicji i o państwu. Głowa do góry, Pani Mecenas. Wszystko się uda!
Wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrówka
Będzie dobrze! Miałem trzy operacje na otwartym sercu, pierwszą w wieku dwóch lat. Kardiochirurgia jest u nas bardzo dobra. Trzymam kciuki.

Barbara Giertych jest doktorem prawa i w przeszłości pracowała jako adwokat kościelny. Kilka lat temu jednak porzuciła prawo kanoniczne i zaczęła pomagać mężowi w jego kancelarii. Postanowiła zająć się przede wszystkim sprawami z zakresu finansowego, bo to właśnie tego tematu dotyczyła jej praca doktorska.

Zobacz też: Doda komentuje zatrzymanie Romana Giertycha. Nawiązała do sprawy z Haidarem. "Mogę nauczyć Cię, jak znosić to z godnością"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.