Anna Lewandowska pozuje z dziewiątką na koszulce! Z siostrą Roberta ubrały się prawie identycznie

Anna Lewandowska przebywa w Katarze, gdzie wspiera męża podczas mundialu. Na 14 zaplanowano mecz Polska - Arabia Saudyjska, a chwilę wcześniej Lewa pokazała zdjęcie w meczowej stylizacji.

Anna Lewandowska tuż przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata poleciała do Kataru, aby wspierać polską reprezentację i męża Roberta Lewandowskiego. Cieszy się popularnością na całym świecie i znalazła się w zagranicznym rankingu najseksowniejszych żon i partnerek piłkarzy mundialu. Uplasowała się na 11. pozycji.

Zwyciężczyni wielu konkursów, trenerka fitness i kobieta biznesu. Anna Lewandowska to jedna z najbardziej utytułowanych WAGs w świecie piłki nożnej. Jest żoną Roberta Lewandowskiego, który gra dla Barcelony i przewodzi polskiej reprezentacji. Mamy nadzieję, że będzie obecna w Katarze, aby kibicować mężowi - czytaliśmy w magazynie Grazia.
Zobacz wideo Meksykańscy kibice reagują na widok Lewandowskiego w Katarze

"Lewa" znajduje czas na zwiedzanie i relacjonuje swój wyjazd na mundial na Instagramie. Teraz pokazała się w stroju meczowym. Na trybunach towarzyszy jej siostra piłkarza Milena Lewandowska.

Anna Lewandowska w stylizacji na mecz. Znów postawiła na prosty strój

W Katarze obowiązują ścisłe reguły dotyczące stroju. Kobiety i mężczyźni nie mogą odsłaniać ramion i kolan. Ostatnim razem Anna Lewandowska wybrała koszulkę w biało-czerwonych barwach i grafitowe jeansy z rozcięciami. Tabloid wyliczył jednak, że dodatki do stylizacji były warte majątek.

Tym razem żona piłkarza wybrała podobny strój, który składał się z koszulki z numerem dziewięć. Taką samą założyła na siebie Milena Lewandowska. Obie dobrały do nich niebieskie jeansy, jednak u "Lewej" mogliśmy zauważyć pasek ze złotą klamrą.

Anna Lewandowska z siostrą Roberta Lewandowskiego, Mileną LewandowskąAnna Lewandowska z siostrą Roberta Lewandowskiego, Mileną Lewandowską Instagram.com/annalewandowskahpba

Zobacz też: Mama Lewandowskiego znalazła miłość po śmierci męża. Jej partner nie wiedział, gdzie gra Robert

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.