Mama Lewandowskiego znalazła miłość po śmierci męża. Jej partner nie wiedział, gdzie gra Robert

Iwona Lewandowska obecnego partnera poznała wiele lat po śmierci męża Krzysztofa. Spotkali się przypadkiem. Kim jest ukochany mamy piłkarza?

Robert Lewandowski jest synem Iwony i Krzysztofa Lewandowskich. W 2005 roku rodzinę spotkała tragedia. Ojciec piłkarza zmarł na skutek wylewu. Sportowiec wiele razy w wywiadach mówił o tym bolesnym doświadczeniu.

Iwona Lewandowska zdecydowała się na związek 16 lat po śmierci męża. W 2020 roku poznała Jacka Zwoniarskiego, który prowadził gospodarstwo agroturystyczne.

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Zobacz wideo Rozenek-Majdan o Lewandowskiej: to nie jest trenerka fitness

Kim jest partner Iwony Lewandowskiej, mamy Roberta Lewandowskiego? "Spotkałam fantastycznego człowieka"

Iwona Lewandowska dopiero w 2021 roku opowiedziała coś na temat swojego związku w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego". Partnera poznała dzięki przyjaciółce, która organizowała imprezę w gospodarstwie turystycznym. Jacek Zwoniarski był jego właścicielem.

Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz - mówiła w czasie pandemii.

Co ciekawe, partner Iwony Lewandowskiej wiedział, kim jest jej syn, jednak nie kojarzył nawet klubu, w którym gra. Mama piłkarza przyznała, że Jacek Zwoniarski ma wiele pasji, jednak nigdy nie interesował się piłką nożną.

Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - powiedziała.

Wcześniej na łamach "Vivy!" Iwona Lewandowska twierdziła, że nie jest łatwo znaleźć kogoś, będąc mamą światowej sławy piłkarza.

Nie tak łatwo znaleźć kogoś, z kim połączy cię chemia, i jeszcze, żeby ten ktoś nie był spłoszony tym, że jestem matką piłkarza o światowej sławie.

Anna Lewandowska w odważnej stylizacji dopinguje męża na meczu. Trenerka założyła gorsetAnna Lewandowska chwali się nowym tatuażem. To pamiątka z Kataru

Partnera mamy Lewandowskiego pierwszy raz pokazała Mariola Bojarska-Ferenc, która opublikowała wspólne zdjęcie z parą na Instagramie.

 
Więcej o: