Paulina Młynarska aż cztery razy brała ślub. O drugim i trzecim mężu nie mówi wiele. "No żenada"

Paulina Młynarska jest dziennikarką i reporterką radiową. Swego czasu na koncie miała nawet epizody aktorskie. Jednak największą sensację budzą jej liczne zawirowania miłosne. Kobieta cztery razy wychodziła za mąż.

Paulina Młynarska rozpoczęła karierę aktorską w 1986 roku. Pod koniec lat 90. zrezygnowała z tej ścieżki na rzecz dziennikarstwa. Była reporterką i prezenterką radiową oraz telewizyjną. W 2018 roku zdecydowała się wycofać ze świata show-biznesu i zamieszkała na słonecznej Krecie. Od tego czasu pisze felietony i prowadzi lekcje jogi. Największe kontrowersje budzą jednak jej liczne historie i zawirowania miłosne. Paulina Młynarska brała ślub aż cztery razy. Z pierwszym mężem ma córkę, ostatni był amerykańskim dziennikarzem. A co z pozostałymi?

Zobacz wideo Paulina Młynarska oburzona okładką "Wprostu"

Paulina Młynarska, Katarzyna CichopekInternauci przerobili zdjęcie Cichopek. Młynarska grzmi: Patriarachalne błoto

Paulina Młynarska wychodziła za mąż aż cztery razy. Co z jej partnerami?

O pierwszym i ostatnim mężu Pauliny Młynarskiej znamy kilka faktów. Natomiast o drugim i trzecim celebrytka rzadko się wypowiadała. Wiadomo jedynie, że jej drugi mąż wspólnie zagrał z nią w Teatrze Nowym u Adama Hanuszkiewicza w Warszawie. Z kolei trzeci był francuskim reżyserem filmowym i pisarzem. Jak Paulina Młynarska ocenia swoje historie miłosne? W gorzkich słowach niedawno podsumowała je w programie TVN Style "44 oblicza miłości".

Nie łączmy tego z życiem "długo i szczęśliwie". Ślub kompletnie niczego nie gwarantuje, niczego nie załatwia. Ślub nie jest żadną gwarancją ani uczuć, ani stałości związku. Moje cztery małżeństwa... No, żenada.

Paulina Młynarska Joanna KurskaMłynarska ostro jedzie po Kurskiej za wsparcie Cichopek i Kurzajewskiego

Pierwszym mężem Pauliny Młynarskiej był Paweł Nauman. To właśnie z nim dziennikarka doczekała się córki Alicji. Dziewczyna jest aktywistką. Za pośrednictwem mediów społecznościowych naświetla problemy ekologiczne i dyskryminacje grup mniejszościowych. Czwartym mężem Pauliny Młynarskiej był amerykański dziennikarz Michael Moritz. Gdziekolwiek się nie pojawili, wszędzie wprost zachwycali swoją obecnością. Poznali się w 2005 roku na planie programu "Miasto Kobiet". Para rozstała się po pięciu latach związku. 18 listopada media obiegła smutna informacja, że Michael Moritz zmarł.

Więcej o: