Córka Pawła Golca ma 19 lat i ogromny talent. Maja przejmie pałeczkę w zespole?

Jeśli bracia Golcowie będą chcieli przekazać zespół kolejnym pokoleniom, córka Pawła z pewnością znakomicie sprawdziłaby się w roli wokalistki. Jak na razie Maja Golec stawia jednak na solową karierę.

Fani Golec uOrkiestry doskonale znają Edytę, żonę Łukasza, która od samego początku istnienia góralskiej kapeli jest jej członkinią. Paweł Golec już w trakcie pracy nad pierwszą płytą zakochał się w Katarzynie, którą poślubił w 2001 roku. Dwa lata później para doczekała się pierwszego dziecka, córki Mai, która, podobnie jak spora część jej rodziny, jest bardzo utalentowana muzycznie.

Zobacz wideo Bracia Golec odznaczeni przez prezydenta

Jak dziś wygląda i czym zajmuje się Maja Golec?

O córce Katarzyny i Pawła Golców głośno zrobiło się wiosną ubiegłego roku, gdy Maja wydała pierwszy singiel zatytułowany "Ty wiesz". Niedługo później światło dzienne ujrzał drugi utwór jej autorstwa, "Na szczyt". Mimo że obydwie piosenki zostały bardzo ciepło przyjęte przez słuchaczy, wokalistka jak na razie nie kontynuuje muzycznej kariery.

Przez pewien czas Maja Golec prężnie rozwijała konto na TikToku, gdzie zamieszczała głównie covery znanych utworów, często akompaniując sobie na pianinie. Jednak od maja tego roku zniknęła niemal całkowicie z mediów społecznościowych. Niewykluczone, że miały na to wpływ egzaminy maturalne, które zdawała w tym roku.

Jak na razie nie wiadomo, jaką ścieżkę obierze w przyszłości, jednak w kuluarach plotkowano, że zamierza dołączyć do zespołu taty i wujka. Jak powiedziała tygodnikowi "Na Żywo" osoba związana z grupą, kwestia dołączenia Mai do Golec uOrkiestry miała stać się kością niezgody. O ile Paweł Golec nie ma nic przeciwko temu, tak Łukasz rzekomo nie jest zachwycony tym pomysłem.

Nie wiadomo jednak, ile jest w tym prawdy ani czy Maja Golec rzeczywiście rozważa wiązanie kariery z rodzinną kapelą. Mimo że wydała dwie piosenki i kilka razy towarzyszyła słynnemu tacie na oficjalnych wyjściach, 19-latka chwilowo żyje z dala od świata mediów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.